Darček pre muža

Darček pre mužov

Čo by si prial? Let na Mesiac? Najnovšie Ferrari? Vystúpiť na Mount Everest? V skutočnosti bude nadšený z každého darčeka, ktorý ukáže, že ste na neho mysleli. Darček, vďaka ktorému sa bude cítiť výnimočný. Pre seba aj pre vás.

 

Odomknutie mužského potenciálu

Väčšina žien potvrdí, že muž v kuchyni je sexy. Myslite teda na neho, ale aj na seba. :-) Podporujte ho v tom, čo ho baví. Podporujte jeho vášeň. Nie, tento typ darčeka neocení muž, ktorý zvládne uvariť iba čaj, ale väčšina moderných mužov sa dnes naozaj baví gastronómiou. My v Kuline o tom vieme svoje...

 

MASTERCHEF

Čo vystrelí jeho kuchárske schopnosti do hviezdnych výšin? Panvica WMF Profi Resist. Kto by mu dokázal odolať?

OTEC ROKU

Poznáte recept na šťastného a milujúceho otca? Rozjarené deti. S palacinkovou panvicou de Buyer získa superhrdinské schopnosti. Trhance nemajú žiadnu šancu.

ROMANTIK

Raňajky do postele? Chvíľu to potrvá, ale bude to stáť za to. Káva na jedno kliknutie na tlačidlo nebude. Je to hračička a on vie, že dobré veci si vyžadujú svoj čas. Pákový kávovar si získa jeho aj vaše srdce.

LABUŽNÍK

Dobré víno si užíva rovnako ako život. Otvoriť fľašu dobrého vína je ako odomknutie 13. komnaty. Má správny kľúč?

Každý správny muž potrebuje nôž!

Alebo rovno šabľu? Vytiahne ju tak dvakrát do roka a mnohé fľaše padnú na trénovanie. Ale tá radosť bude na nezaplatenie. Nie je sabráž jeho "pohár bubliniek"? Uisťujeme vás, že jeden z týchto kúskov mu zaručene rozžiari oči.

NOŽE FORGED

Spojením japonskej remeselnej zručnosti a holandského citu pre krásu a detail vznikol nôž, ktorý prerazí ľad a je krásny na pohľad. Najobľúbenejšou sadou je séria Brute pre skutočných drsňákov.

NOŽE LAQUIOLE

Laguiole

Holandská značka Laguiole sa zameriava na luxusné darčekové sady pre mužov. Ostré steakové nože, sofistikované sady pre milovníkov syra s rukoväťami z prvotriedneho dreva.

VRECKOVÉ NOŽE

Hoci je to manažér, vo svojom vnútri má dušu malého remeselníka. Alebo možno jednoducho vie, že ultraľahký nôž patrí do vrecka obleku. Funkčný doplnok do spoločnosti alebo do prírody, ktorý vďaka ostrej čepeli hovorí, že jeho majiteľ má vkus.

STEAKOVÉ NOŽE

Potrebuje ich? Za nás za všetkých, mäsožravcov, hovoríme ÁNO! Už žiadne žutie steakov tupým príborovým nožom. A dokonca aj fazuľové struky k tomu majú čo povedať. Steakový príbor jednoducho ocení každý gurmán.

 

 

Mäso nie je žiadna veda
(teda ak ho meriate)

Teplomer na mäso Meater je na Kuline hitom. A niet divu. Je naozaj inteligentný. S modelom Plus s rozšíreným dosahom Bluetooth až do 50 m môžete sledovať mäso aj v pivnici alebo na záhrade a môžete "prejsť" na manuálne alebo automatické nastavenie - buď si v automatickom nastavení vyberiete druh mäsa, alebo si nastavíte presnú teplotu a čas podľa svojich predstáv. Perfektný darček pre každého.

 

68 položiek celkom
Steaková panvica MINERAL B ELEMENT 28 cm, oceľ, de Buyer DB561628
Sada nožov OLIVE, 3 ks, Forged
€175
FORGEDSDV305287
Japonský kuchársky nôž SUJIHIKI 24 cm, Dellinger DNGRSXL9309
Uzáver na víno CLEVER & MORE, WMF
€11,90
WM0641026030
Súprava nožov BRUTE, 3 ks, Forged
€175
FORGEDSDV304259
Zátka na šampanské CLEVER & MORE CHAMPAGNE , WMF
€13,60
WM0641036030
Organická údená sladká paprika 50 g, Mill & Mortar MM12260
Pohár na whisky EVEREST, sada 4 ks, 270 ml, Litton
€55,10
LT10200
Karafa na whisky PUNK, s vekom, Nachtmann
€135 –8 %
€124
NM99505
BIO korenie s dvojitým cesnakom 50 g, Mill & Mortar MM13131
Šejker kokteilov v súprava na koktaily MATRYOSHKA, WMF WM0636836030
Soľ s hríbmi 80 g, vločky, Mill & Mortar
€9
MM19909
Steaková panvica MINERAL B ELEMENT 24 cm, oceľ, de Buyer DB561624
Santoku nôž KIRITSUKE 18 cm, Dellinger
€313
DNGRSXL9303
Sada nožov na steak SEBRA, 4 ks, Forged
€123
FORGEDSDV623644
Pohár na pivo NOBLESSE 600 ml, Nachtmann
€21,30
NM95635
Hore
Ďalšie produkty

Najlepšie darčeky pre neho

Ako mu môžem dať ideálny darček?

Hľadáte ideálny darček pre muža vo vašom živote? Či už ho baví šport, technológie, alebo je to len človek, ktorý ocení premyslený darček, máme pre vás riešenie.

Nech už sa muž vo vašom živote zaujíma o čokoľvek, určite pre neho nájdete ideálny darček. Venujte teda nejaký čas jeho záujmom a tomu, čo by ocenil, a určite nájdete ideálny darček, ktorým mu vyjadríte svoju lásku. Prvým krokom pri výbere ideálneho darčeka je zamyslieť sa nad koníčkami a záujmami obdarovaného a odhadnúť, čo by mohol v danom čase oceniť.

Môže to byť niečo extravagantné, ako napríklad nový kulinársky prístroj na experimentovanie s novými pokrmami kuchársky nôž, sada steakových nožov alebo nové grilovacie náradie.

Ďalšou vecou, ktorú musíte urobiť, je stanoviť si rozpočet. Pri plánovaní darčeka si stanovte cenové rozpätie, ktoré si môžete dovoliť. Je pravdepodobné, že váš partner ocení vašu ohľaduplnosť a snahu a že ste pritom nevyčerpali svoj bankový účet. Tu na Kulina môžete pohodlne nakupovať podľa svojho rozpočtu , a to za širokú škálu cien.

Ako si vybrať dokonalý darček? Aké aspekty by ste mali zohľadniť pri kúpe darčeka?

Pri výbere ideálneho darčeka treba dôkladne zvážiť záujmy, preferencie a príležitosť obdarovaného. Tu sú kľúčové aspekty, ktoré je potrebné zvážiť pri kúpe darčeka:

 • Záujmy príjemcu: Prispôsobte darček záľubám, vášniam a aktivitám obdarovaného. Darček súvisiaci s niečím, čo majú radi, ukazuje, že ste si dali záležať na výbere niečoho zmysluplného.

 • Príležitosť: Zvážte dôvod darčeka - či ide o narodeniny, výročie, sviatok alebo mimoriadny míľnik. Táto príležitosť vás môže nasmerovať k vhodným možnostiam darčekov.

 • Vzťah: Váš vzťah s príjemcom je dôležitý. Darček pre blízkeho priateľa sa môže líšiť od darčeka pre spolupracovníka alebo člena rodiny.

 • Vek: Vek obdarovaného môže ovplyvniť typ vhodného darčeka. Darčeky pre deti, dospievajúcich a dospelých sa môžu výrazne líšiť.

 • Personalizovaný dotyk: Personalizované darčeky s menom príjemcu, iniciálami alebo špeciálnym dátumom môžu dodať jedinečný a sentimentálny nádych.

 • Praktickosť: Zvážte, či bude darček užitočný v každodennom živote obdarovaného. Praktické darčeky, ktoré zodpovedajú ich potrebám, môžu byť premyslené a ocenené.

 • Kvalita: Vyberte kvalitný darček, ktorý odráža vašu starostlivosť a pozornosť. Dobre vyrobené predmety majú tendenciu vydržať dlhšie a zanechávajú pozitívny dojem.

 • Faktor prekvapenia: Ak je to možné, dodajte darčeku prvok prekvapenia alebo novosti. Niečo neočakávané môže urobiť darček ešte nezabudnuteľnejším.

 • Sentimentálna hodnota: Darček, ktorý má sentimentálnu hodnotu, ako napríklad milovaná spomienka alebo interný vtip, môže vytvoriť hlboké emocionálne spojenie.

 • Kultúrna citlivosť: Dávajte pozor na kultúrne zázemie a vieru obdarovaného, aby ste sa uistili, že váš dar je vhodný a úctivý.

 • Etické aspekty: Ak má obdarovaný silné etické presvedčenie, vyberte darček, ktorý je v súlade s jeho hodnotami, napríklad udržateľné výrobky alebo výrobky bez krutosti.

 • Rozpočet: Stanovte si rozpočet, ktorý vám vyhovuje, a vyberte darček v rámci tohto rozpočtu. Na premyslenosti záleží viac ako na cene.

 • Vyhnite sa stereotypom: Pri výbere darčeka sa vyhnite klišé alebo stereotypom. Zamyslite sa nad jednotlivcami a nespoliehajte sa na zovšeobecnenia.

 • Darčekové karty: Ak si nie ste istí preferenciami obdarovaného, darčeková karta do jeho obľúbeného obchodu alebo reštaurácie mu umožní vybrať si, čo by chcel.

 • Prezentácia: Zvážte, ako bude darček prezentovaný. Premyslený obal alebo balenie môže zlepšiť celkový zážitok.

Nezabudnite, že najlepšie darčeky ukazujú, že ste venovali čas pochopeniu a zohľadneniu osobnosti a preferencií obdarovaného. V konečnom dôsledku je to myšlienka a úsilie, ktoré sa skrývajú za darčekom, čo ho robí skutočne zmysluplným.

Aký je dobrý darček na Deň otcov?

Neexistuje len jeden druh darčeka ku Dňu otcov, ktorý by bol najlepší, pretože každý otec je iný. Niečo s osobným prístupom je to, čo sa skutočne považuje za vynikajúci darček. Ak pošlete svojmu otcovi darček, o ktorom viete, že ho bude zbožňovať, preukážete, že poznáte jeho vkus a záujmy.

Darčekom si môžete uctiť špeciálnu spomienku alebo nevyslovený rodinný vtip. Hľadajte alternatívy prispôsobenia, ako je napríklad možnosť personalizovať otvárač na fľaše alebo do darčekového koša pridajte pohár na nápoj, ktorý preferuje.

Bez ohľadu na príležitosť, ak venujete čas výberu premysleného a zmysluplného darčeka, nepochybne tým urobíte radosť výnimočným ženám vo svojom živote.