Elektrický mlynček na soľ a korenie ALASKA, darčeková krabička, čierny, Peugeot

Kód: PG228503
Značka: Peugeot
€124,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Mlynček ALASKA v modernom zaoblenom dizajne pôsobí hravo a nostalgicky zároveň vďaka kombinácii plastu a nehrdzavejúcej ocele, materiálov skombinovaných v dokonalej harmónii. Elegantný čierny lesklý povrch spĺňa požiadavky na moderný vzhľad. Ergonómia mlynčeka Alaska zaujme aj profesionálnych kuchárov. Ovládanie jednou rukou je na nezaplatenie. Osvetlenie v spodnej časti umožňuje presné dávkovanie aj počas romantickej večere pri sviečkach. Mlynček je napájaný 6 batériami AAA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mlynček ALASKA v modernom zaoblenom dizajne pôsobí hravo a nostalgicky zároveň vďaka kombinácii plastu a nehrdzavejúcej ocele, materiálom spojeným v dokonalú harmóniu. Elegantný čierny lesklý povrch spĺňa požiadavky na moderný vzhľad. Ergonómia mlynčeka Alaska ohromí aj profi kuchárov. Možnosť ovládania jednou rukou je na nezaplatenie. Osvetlenie na spodnej časti umožňuje presné dávkovanie aj pri romantickej večeri pri sviečkach. Mlynček je poháňaný 6 batériami AAA.

  • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie korenia
  • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie hrubej soli
  • Jednoduché ovládanie jednou rukou
  • Jednoduché nastavenie hrubosti mletia korenia zo spodnej strany mlynčeka
  • Osvetlenie na spodnej časti uľahčuje dávkovanie
  • Vyrobené vo Francúzsku
  • Dodáva sa so soľou / korením
  • Na motor mlynčeka záruka 2 roky
  • Predĺžená záruka 5 rokov na telo mlynčeka
  • Doživotná záruka na mlecí mechanizmus

Podrobnosti o mlecom mechanizme na korenie Peugeot:

Mechanizmus sa skladá z dvojradovej ozubenej špirály, ktorá dokonale vedie a drží jednotlivé zrnká korenia. Oceľ, z ktorej je mechanizmus vyrobený, je špeciálne ošetrená patentovaným postupom proti korózii. Výsledkom je, že si mechanizmus zachová svoju ostrosť a odolnosť.

Aké korenie použiť?

Aby ste dosiahli ideálny výsledok, používajte zrnká korenia s priemerom 5 mm alebo menšie. Je možné použiť čierne, biele alebo zelené korenie. Zmesi farebného korenia by nemali obsahovať viac než 15 % ružového (červeného) korenia. V mlynčekoch Peugeot určených na korenie je tiež možné mlieť sušený koriander.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na soľ Peugeot

Mlecí mechanizmus na soľ bol vyvinutý špeciálne na mletie hrubej a suchej morskej soli. Je vyhotovený z nehrdzavejúcej ocele, a tak ho neohrozuje korózia, ktorú by mohla spôsobiť soľ.

Akú soľ použiť?

Na ideálny chod a využitie mlynčeka odporúčame zrnká hrubej soli s priemerom do 4 mm. Používajte vždy hrubú soľ, a to buď suchú morskú alebo kamennú.

Peugeot, značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1810, je symbolom francúzskej gastronómie a životného štýlu. Telá mlynčekov Peugeot ako aj mlecie mechanizmy sa vyrábajú vo Francúzsku vo vlastných prevádzkach. Mlynčeky sú ručne kompletizované a následne veľmi starostlivo prekontrolované. Bezchybné fungovanie je pre značku Peugeot samozrejmosťou. Na mlecie mechanizmy poskytujú celoživotnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na korenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.01 kg
Farba: Čierná
Typ produktu: Mlynček
Séria: Peugeot ALASKA
K překladu: CZ AUTO
Margin: A
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Továreň Peugeot Saveurs vyrába mlynčeky známe po celom svete. Od návrhu dizajnu, technický vývoj až po samotné spracovanie dreva a precízne montovanie, všetko prebieha priamo v továrňach značky - v malom podniku len so 130 zamestnancami. Firma sa od svojich počiatkov pred vyše 200 rokmi vyšvihla na popredné miesta v exporte mlynčekov a dnes dováža tovar do viac ako 80 krajín sveta. Sortiment navyše rozšírila o produkty pre milovníkov vína a kávy. 104394