Dekoračné mísy a vázy Eva Solo

10 položiek celkom
Váza SILHOUETTE 18,5 cm, dymové sklo, Eva Solo
€53,60
ES591511
Váza ACORN 16,5 cm, číre sklo, Eva Solo
€78
ES571388
Váza ACORN 16,5 cm, borovica, Eva Solo
€78
ES571392
Váza ACORN 16,5 cm, kameň, Eva Solo
€78
ES571387
Váza LEGIO NOVA 21,5 cm, biela, porcelán, Eva Solo
€58,50
ES887288
Váza LEGIO NOVA 15,5 cm, Eva Solo
€43,80
ES887287
Váza LEGIO NOVA 17 cm, Eva Solo
€43,80
ES887313
Váza ACORN 22 cm, kameň, Eva Solo
€87,70
ES571389

Vitajte v našej vyberanej kolekcii dekoračných mís a váz od Eva Solo! Ak hľadáte spôsob, ako do vášho bývania vniesť príjemnú eleganciu a sofistikovanosť, ste na správnom mieste. Naša starostlivo vybraná kolekcia dekoračných mís a váz od značky Eva Solo spája moderný dizajn, prvotriedne materiály a precízne remeselné spracovanie, čo vytvára ohromujúce kúsky, ktoré zvýraznia estetiku každej miestnosti.

Navrhnuté s ohľadom na estetiku, tieto dekoračné mísy a vázy nie sú iba bežnými doplnkami do domácnosti; sú to skutočné umelecké diela, ktoré okamžite zvýšia atmosféru vášho domova či kancelárie. Či preferujete minimalistický, moderný dizajn alebo prepracované, umelecké vzory, naša kolekcia od značky Eva Solo ponúka rôznorodé štýly, ktoré uspokoja vašu chuť.

Vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je sklo, keramika a kov, tieto dekoračné mísy a vázy sa pýšia trvanlivosťou a dlhou životnosťou, čo zaručuje, že budú cenými kúskami na mnoho rokov. Ich nadčasový vzhľad a všestrannosť ich robí skvelými na vystavovanie čerstvých kvetov, dekoratívnych doplnkov alebo jednoducho ako samostatné umelecké kúsky.

Značka Eva Solo je známa svojou skandinávskou filozofiou dizajnu, kde sa forma a funkcia harmónicky prelínajú. Každá dekoračná misa a váza je starostlivo navrhnutá tak, aby nezachytila len vaše oči, ale slúžila aj praktickému účelu. S produktmi od značky Eva Solo získate to najlepšie z oboch svetov - ohromujúcu estetiku a každodennú funkčnosť.

Či už chcete zvýrazniť štýl vášho obývacieho priestoru, pridať nádych sofistikovanosti na jedálny stôl alebo vytvoriť priateľskú atmosféru vo vašom vstupnom priestore, naše dekoračné mísy a vázy od značky Eva Solo vás určite posunú na novú úroveň v interiérovom dizajne.

Vítame eleganciu a krásu dekoračných mís a váz od značky Eva Solo a premieňte svoj domov na ohromujúci a rafinovaný raj. Prezrite si našu kolekciu ešte dnes a objavte dokonalé kúsky, ktoré budú dopĺňať váš jedinečný štýl a vnášať do vašej domácnosti dávku sofistikovanosti.