Blok na nože, na 13 nožov, brezové drevo, Wüsthof

Kód: WU7262
Značka: WÜSTHOF
€361
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Dizajnový blok na nože WÜSTHOF z krásneho termo bukového dreva pochádza z dizajnérskej dielne dizajnéra Henninga Gaulkeho. Nože sú chránené pred otupením a zároveň sú vždy po ruke na kuchynskej linke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnový stojan na nože WÜSTHOF z krásneho termo bukového dreva pochádza z návrhárskej dielne dizajnéra Henninga Gaulke. Nože sú chránené pred otupením a pritom ich máte stále poruke na kuchynskej linke.

  • Z termo bukového dreva vysokej kvality
  • Príťažlivý geometrický dizajn
  • Variabilné umiestnenie nožov
  • Až na 12 nožov a 1 ocieľku
  • Maximálna dĺžka čepele 23 cm

Výroba termo dreva

Vybrané druhy dreva možno upravovať veľmi jednoduchou metódou, ktorá využíva prírodné princípy. V tomto prípade ide o bukové drevo, ktoré bolo tepelne spracované pri 180 až 220 °C. Vďaka tomu nadobudlo nádherný tmavohnedý odtieň, jeho štruktúra získala pevnosť a väčšiu trvanlivosť. Tepelne upravené drevo nemení tvar ani veľkosť. Ako neopomenuteľný bonus potom odpudzuje vodu a je odolné voči napadnutiu hubami. Je impregnované prírodnou metódou, bez použitia ochrannej vrstvy. Ideálny na prácu v kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Bloky a stojany na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.5 kg
Typ produktu: Blok a stojan na nože
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Domovom nemeckej rodinnej spoločnosti Wüsthof je Solingen, mesto s niekoľkoročnou nožiarskou tradíciou. Značka tu od roku 1814 vyrába pomocníkov na krájanie v tej najvyššej kvalite. V jej širokom sortimente nájdete nože na každý jednotlivý kulinársky výkon ako aj ďalšie vybavenie do kuchyne. 109154