Dizajnový stojan na nože až na 13 kusov WÜSTHOF

Kód: WU7262
€159
Skladom (2 Ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnový stojan na nože WÜSTHOF z krásneho termo bukového dreva pochádza z návrhárskej dielne dizajnéra Henninga Gaulke. Nože sú chránené pred otupením a pritom ich máte stále poruke na kuchynskej linke.

  • Z termo bukového dreva vysokej kvality
  • Príťažlivý geometrický dizajn
  • Variabilné umiestnenie nožov
  • Až na 12 nožov a 1 ocieľku
  • Maximálna dĺžka čepele 23 cm

Výroba termo dreva

Vybrané druhy dreva možno upravovať veľmi jednoduchou metódou, ktorá využíva prírodné princípy. V tomto prípade ide o bukové drevo, ktoré bolo tepelne spracované pri 180 až 220 °C. Vďaka tomu nadobudlo nádherný tmavohnedý odtieň, jeho štruktúra získala pevnosť a väčšiu trvanlivosť. Tepelne upravené drevo nemení tvar ani veľkosť. Ako neopomenuteľný bonus potom odpudzuje vodu a je odolné voči napadnutiu hubami. Je impregnované prírodnou metódou, bez použitia ochrannej vrstvy. Ideálny na prácu v kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Bloky a stojany na nože, Bloky a stojany na nože Wüsthof
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Blok a stojan na nože

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Domovom nemeckej rodinnej spoločnosti Wüsthof je Solingen, mesto s niekoľkoročnou nožiarskou tradíciou. Značka tu od roku 1814 vyrába pomocníkov na krájanie v tej najvyššej kvalite. V jej širokom sortimente nájdete nože na každý jednotlivý kulinársky výkon ako aj ďalšie vybavenie do kuchyne. 109154