Dóza na džem LEGIO NOVA 11 cm, Eva Solo

Kód: ES887274
Značka: Eva Solo
€39
Skladom (7 Ks)

Nádoba Legio Nova s viečkom a otvorom na lyžicu od dánskej značky Eva Solo je ideálna na servírovanie domácich džemov a marmelád, obľúbeného bylinkového pesta z bazalky alebo koriandra alebo čerstvo nastrúhaného parmezánu k talianskym cestovinám. Stravníkov však môžete prekvapiť rôznymi inými dobrotami, ktoré môžete ukryť do krabice - napríklad mleté pistácie podávané so zmrzlinovým dezertom sú neodolateľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dóza s viečkom a otvorom na lyžičku Legio Nova od dánskej značky Eva Solo je ako stvorená na servírovanie domácich marmelád a džemov, obľúbeného bylinkového pesta z bazalky či koriandra alebo na čerstvo nastrúhaný parmezán k talianskym cestovinám. Svojich stolovníkov ale môžete prekvapiť celým radom ďalších dobrôt, ktoré v dóze ukryjete – napríklad mletým pistáciám podávaným k zmrzlinovému dezertu odolá málokto.

K bielemu porcelánu sa bude krásne hodiť vaša obľúbená lyžička z lesklej alebo matnej nehrdzavejúcej ocele, farebnej keramiky alebo olejovaného dreva.

Porcelán Legio Nova sa pýši čistými líniami a rafinovaným reliéfom z kvalitného glazovaného porcelánu. Atraktívny dizajn série efektne podčiarkuje prezentáciu servírovaného jedla.

Princíp vytvárania sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi umožňuje kombinovať porcelán Legio Nova s rôznymi výrobkami zo sérií Legio®, Amfio a CLASSIC. Nájdete tu Váš obľúbený riad v okrúhlych a oválnych tvaroch.

O porceláne Legio Nova v skratke:

  • Vyrobený z vysoko kvalitného glazovaného porcelánu.
  • Riad je vhodný na použitie v rúre, mikrovlnnej rúre či mrazničke.
  • Ak chcete pokrm ohriať či zapiecť v rovnakom riade, v ktorom ste ho zamrazili, vložte ho do ešte chladnej (vopred nevyhriatej) rúry.
  • Riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiaru, ako sú plynové alebo elektrické sporáky.
  • Všetok porcelán Legio Nova je možné umývať v umývačke.
  • 10-ročná záruka na porcelán!

Dodatočné parametre

Kategória: Poháre na marmeládu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.55 kg
Typ produktu: Doplnok pre servírovanie
Séria: Eva Solo Legio Nova
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431