Dávkovač oleja 400 ml, biely, Emile Henry

Kód: EH110215
Značka: Emile Henry
€41,49 –7 %
Dávkovač oleja 400 ml, biely, Emile Henry
€41,49 –7 % €38,40
Skladom (3 Ks)

V bielej keramickej dóze Flour na olej francúzskej značky Emile Henry môžete uchovávať stolný i olivový olej, ktorý vyžaduje na skladovanie teplotu do cca 20 ° C a tmu. Praktický lievik zaistí presné dávkovanie aj v malom množstve. Vďaka High Resistance® technológii je odolná proti nárazu a poškrabaniu, možno ju umývať v umývačke riadu (bez korkového uzáveru). Skvelý pomocník aj dizajnový elegantný doplnok do vašej kuchyne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dózu na olej možno použiť na stolný olej, rovnako tak aj na olivový olej. Pomocou praktického lievika môžete dávkovať jeho obsah presne aj v malom množstve. Vďaka tomu, že je vyrobená z kvalitnej keramiky, v nej možno uchovávať olivový olej, ktorý vyžaduje na skladovanie teplotu do cca 20 °C a tmu.

Riad Emile Henry je vďaka technológii High Resistance® odolný proti nárazu a poškriabaniu, takže v ňom môžete pokrm nielen upiecť, ale aj porciovať a servírovať. Všetky nádoby možno používať v mikrovlnnej rúre. Tento riad nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiaru, ako sú plynové alebo elektrické sporáky. Odolá teplotám do 270 °C. Všetok riad od Emile Henry je možné umývať v umývačke (korkovú zátku je nutné umývať ručne.)

Vedeli ste, že...?

Emile Henry je tradičná francúzska značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitnou burgundskou keramikou. Všetky produkty sú z väčšej časti vyrábané ručne, každý kus je tak originál. Na spodnej strane vyrazené označenie napr. JN3 nie je číslo Vášho džbánika alebo formy, ale podpis remeselníka a zároveň prchavá spomienka na okamih kedy výrobok vznikol vo francúzskom Marcigny.

Dodatočné parametre

Kategória: Dózy na potraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.39 kg
Farba: Biela
Typ produktu: Doplnok pre servírovanie
Séria: Emile Henry Flour
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Emile Henry je tradičná francúzska značka vyrábajúca kvalitnú a originálnu keramiku. Jej produkty sa z oblasti Burgundska postupne rozšírili aj do kuchýň mimo krajinu galského kohúta a sú dnes vnímané jako ideálne spojenie moderných technológií a tradičného prístupu. 104925