Stojan na brúsne kamene, drevo, Miyabi

Kód: MB34536000
Značka: MIYABI
€90,45 –15 %
Stojan na brúsne kamene, drevo, Miyabi
€90,45 –15 % €76
Skladom (2 Ks)

Drevená základňa Basic Kit obsahuje:

  • 1x drevený podstavec na stabilizáciu kameňa
  • 1x brúsku na odstránenie nerovností kameňa
     

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená základňa Basic Kit na brúsne kamene MIYABI je praktickým pomocníkom pri brúsení nožov pomocou brúsnych kameňov. V prípade, že umiestnite brúsny kameň do základne, bude brúsenie efektívnejšie, bezpečnejšie a presnejšie. Na výrobu základne bolo použité kvalitné japonské drevo z cyprusu Hinoki. Toto drevo má v Japonsku veľkú tradíciu a vyznačuje sa svojou vysokou tvrdosťou a odolnosťou. Aby bolo brúsenie vždy presné a precízne, je základňa doplnená brúskou, ktorou môžete dorovnať prípadnú nerovnosť kameňov. Syntetické brúsne kamene MIYABI sú v rôznych typoch hrubosti, v rozmedzí 400 – väčšia korekcia, až po extra jemnú hrubosť 10 000 – jemné precízne doostrenie. Syntetické brúsne kamene MIYABI perfektne naostria nielen nože japonskej výroby, ale aj akékoľvek iné nože z rôznych druhov ocele. Vaše nože získajú výnimočnú ostrosť. Budete prekvapení, akú ostrosť možno dosiahnuť.

  • Na brúsne kamene MIYABI
  • Zvyšujú efektívnosť a bezpečnosť brúsenia
  • Brúska na vyhladenie nerovnosti brúsneho kameňa
  • Základňa bráni pohybu a posunu kameňa
  • Materiál: drevo Hinoki
  • Brúsny kameň MIYABI nie je súčasťou sady, je nutné ho dokúpiť. Vyberať môžete z niekoľkých typov hrubosti

Náš tip: pred každým brúsením je nutné zistiť, či je brúsny kameň perfektne rovný. Umiestnite kameň do základne a nakreslite naň obyčajnou tužkou mriežku. Brúskou potom prechádzajte rovnomernými ťahmi po celej ploche kameňa, keď zmiznú všetky čiary, je kameň pripravený na brúsenie noža.

Dodatočné parametre

Kategória: Ocieľky a brúsky na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.59 kg
Typ produktu: Ostrenie nožov
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Tradičný japonský výrobca nožov Miyabi spojil precízne remeselné spracovanie s osvedčenými výrobnými postupmi a štandardmi nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. HENCKELS. Výsledkom tejto vzájomnej spolupráce sú luxusné, krásne a výnimočne ostré nože vychádzajúce z tradície japonského nožiarskeho umenia. 104382