Držiak na kuchynské utierky EASY-TEAR, sivý, Joseph Joseph

Kód: JS85052
Značka: Joseph Joseph
€36,90
Skladom (1 Ks)

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: dynamická práca s kuchynskými utierkami

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: dynamická práca s kuchynskými utierkami

Riešenie: držiak kuchynských utierok Easy-Tear

Máte niekedy v kuchyni pocit, že by ste využili viac ako 2 ruky? Všetky činnosti, kde sa dá ušetriť kooperácia druhej ruky je preto veľkou úľavou. Držiak na utierky Joseph Joseph je možné obsluhovať iba jednou rukou. Utierka sa odtrhne o hranu bočného dielu, ktorý aj bráni nechcenému odmotávaniu z roly. Robustná ťažšia základňa zaisťuje dokonalú stabilitu držiaka, aj keby ste utierku trhali v behu ku sporáku. Stredová os sa prispôsobuje šírke roly a vďaka adjustačnej pružine je neustále tlačená k zvislému dielu. Istenie stability a kontroly nad rolou je vždy stopercentné.

  • Praktický držiak s ovládaním jednou rukou
  • Automatická adjustácia stredovej osi
  • Nevhodné do umývačky riadu
  • V ponuke 2 farebné varianty

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany a držiaky na kuchynské utierky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.87 kg
Farba: Šedá
Typ produktu: Stojany a držiaky
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143