Elektrický mlynček na soľ ALASKA, Peugeot

Kód: PG27674
Značka: Peugeot
€65
Skladom (1 Ks)
Vrátane 6 batérií AAA

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický mlynček na soľ ALASKA Peugeot v skratke:

  • Špeciálny mlecí mechanizmus vyvinutý len na mletie hrubej soli.
  • Jednoduché ovládanie jednou rukou.
  • S osvetlením v spodnej časti na ľahšie dávkovanie.
  • Vyrobené vo Francúzsku.
  • Dodáva sa so soľou.
  • Na motor mlynčeka záruka 2 rok.
  • Predĺžená záruka 5 rokov na telo mlynčeka.
  • Na mlecí mechanizmus záruka doživotná.

Mlynček ALASKA v modernom zaoblenom dizajne pôsobí hravo a zároveň nostalgicky vďaka kombinácii plastu a nehrdzavejúcej ocele, materiálom spojeným do dokonalej harmónie. Žiarivo lesklý biely povrch spĺňa požiadavky na moderný výzor. Ergonómia mlynčeka Alaska ohromí aj profi kuchárov. Možnosť ovládania jednou rukou je na nezaplatenie. Osvetlenie v spodnej časti umožňuje presné dávkovanie aj pri romantickej večeri pri sviečkach. Mlynček je poháňaný 6 batériami AAA.

Podrobnosti o mlecom mechanizme na soľ Peugeot:

Mlecí mechanizmus na soľ bol vyvinutý špeciálne na mletie hrubej a suchej morskej soli. Je zhotovený z nehrdzavejúcej ocele, takže nie je ohrozený koróziou, ktorú by soľ mohla spôsobiť.

Akú soľ použiť?

Pre ideálny chod a využitie mlynčeka odporúčame zrnká hrubej soli s priemerom do 4 mm. Používajte vždy hrubú soľ, a to buď suchú morskú, alebo kamennú.

Peugeot, značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1810, je symbolom francúzskej gastronómie a životného štýlu. Telá mlynčekov Peugeot aj mlecie mechanizmy sa vyrábajú vo Francúzsku vo vlastných prevádzkach. Mlynčeky sa kompletizujú ručne a následne sa veľmi dôkladne kontrolujú. Bezchybné fungovanie je pre značku Peugeot samozrejmosťou. Na mlecie mechanizmy poskytujú celoživotnú záruku.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na korenie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Farba: Biela
Materiál: Plast
Typ mlynčeka: Elektrický
Typ produktu: Mlynček
Séria: Peugeot ALASKA
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Továreň Peugeot Saveurs vyrába mlynčeky známe po celom svete. Od návrhu dizajnu, technický vývoj až po samotné spracovanie dreva a precízne montovanie, všetko prebieha priamo v továrňach značky - v malom podniku len so 130 zamestnancami. Firma sa od svojich počiatkov pred vyše 200 rokmi vyšvihla na popredné miesta v exporte mlynčekov a dnes dováža tovar do viac ako 80 krajín sveta. Sortiment navyše rozšírila o produkty pre milovníkov vína a kávy. 104394