Fľaša na kontrolu pitného režimu zelená Dot Joseph Joseph

Kód: JS81049
Značka: Joseph Joseph
€17
Skladom (3 Ks)

Výzva pre designérov Joseph Joseph: dodržiavanie pitného režimu

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre designérov Joseph Joseph: dodržiavanie pitného režimu

Riešenie:

fľaša na kontrolu pitného režimu Dot™

Fľaša Dot™ s počítadlom sa môže stať vaším trénerom pitia. Dostatočný príjem tekutín je nevyhnutný pre zdravý životný štýl, a preto dizajnéri vymysleli fľašu, ktorá bude sledovať váš pitný režim. Pri každom doplnení a dotiahnutí uzáveru pribudne jedna bodka - takže na konci dňa budete mať dokonalý prehľad o tom, koľko ste vypili.

  • Inteligentná fľaša s počítadlom
  • Vhodné na šport, do kancelárie, domácnosti a telocvične
  • Pomoc pri pití a podpore zdravého životného štýlu
  • Pitie dostatočného množstva vody zvyšuje energiu a zlepšuje koncentráciu
  • Vyrobené z Tritanu™ kopolyester bez obsahu bisfenolu a bez vplyvu na hormonálnu rovnováhu
  • Materiál používaný aj v lekárskom priemysle
  • Vyrobené v EASTMAN USA
  • Fľaša vhodná na umývanie v umývačke riadu / uzáver len ručné umývanie

Modernizácia bežných kuchynských pomôcok je cieľom spoločnosti Joseph Joseph a jej dizajnérov od roku 2003. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného podnikania. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové výrobky a nové atraktívne farebné rady. Každý jednotlivý výrobok je výsledkom vývojového úsilia o maximálnu funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku.

Výsledné výrobky vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojím hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už pri prvom použití. Joseph Joseph nielenže vyhráva na celej čiare u zákazníkov vo viac ako 100 krajinách, ale každoročne získava aj množstvo ocenení a nominácií za dizajn a inovácie.

Vysoký predaj a obľúbenosť kuchynských výrobkov umožnili dizajnérom presunúť svoju pozornosť za pracovnú dosku a konkrétne pod ňu - do segmentu odpadov a čistenia. Zákazníci si tak teraz môžu užívať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie pre odpad a recykláciu, ktoré dokonale zapadá do moderného spôsobu života. Joseph Joseph tak už nie je len zárukou prvotriedneho dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou zmeniť váš životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľašky na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
Farba: Zelená
Typ produktu: Fľaška na pitie
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143