Hrnček LEGIO 400 ml, Eva Solo

Kód: ES886273
Značka: Eva Solo
€19,50
Skladom (5 Ks)

Hrnček s objemom 400 ml z kolekcie Legio dánskej značky Eva Solo krásne rozširuje sortiment šálok a hrnčekov v čistom škandinávskom bielom dizajne. Dáte si kávu s mliekom a cukrom alebo máte chuť na bylinkový čaj? Vyberte si tvar hrnčeka podľa svojej aktuálnej chuti a nálady!

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrnček s objemom 400 ml z kolekcie Legio dánskej značky Eva Solo krásne rozširuje radu šálok a hrnčekov v čistom, škandinávsky bielom vyhotovení. Prajete si kávu s mliekom a cukrom alebo máte práve chuť na bylinkový čaj? Vyberte si svoj tvar hrnčeka podľa aktuálnej chuti a nálady!

Krásny biely porcelán Legio® sa pýši čistými líniami z kvalitného glazovaného porcelánu. Jednoduchý a praktický dizajn série povyšuje prezentáciu servírovaného jedla.

Princíp vytvárania sortimentu riadu so zodpovedajúcimi rozmermi môžete kombinovať porcelán Legio® s rôznymi výrobkami zo sérií Amfio a CLASSIC. Nájdete tu váš obľúbený riad v okrúhlych aj oválnych tvaroch.

O porceláne Legio® v skratke:

  • Vyrobený z vysoko kvalitného glazovaného porcelánu.
  • Riad je vhodný na použitie v rúre, mikrovlnnej rúre či mrazničke.
  • Ak chcete pokrm ohriať či zapiecť v rovnakom riade, v ktorom ste ho zamrazili, vložte ho do ešte chladnej (vopred nevyhriatej) rúry.
  • Nie je určený na používanie na priamych zdrojoch žiaru, ako sú plynové alebo elektrické sporáky.
  • Všetok porcelán Legio® je možné umývať v umývačke.

Dodatočné parametre

Kategória: Hrnčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.31 kg
Typ produktu: Hrnček
Séria: Eva Solo Legio®
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431