Hrnce WOLL

7 položiek celkom
Hrniec TITANIUM NOWO 24 cm, indukcia, WOLL
€137
WL124IL
Hrniec DIAMOND LITE PRO 24 cm, titán, WOLL
€138 –7 %
€128
WL124DLPI
Hrniec TITANIUM NOWO 24 cm, titán, WOLL
€105 –6 %
€98
WL124N
Hrniec DIAMOND LITE PRO 20 cm, indukcia, WOLL
€119 –8 %
€109
WL120DLPI
Hrniec TITANIUM NOWO 20 cm, na indukciu, WOLL
€118
WL120IL
Hrniec DIAMOND LITE 20 cm, titán, WOLL
€94,81 –17 %
€78
WL120DPI

Naša kolekcia hrncov WOLL je základom kuchyne, ktorý potrebuje každý domáci kuchár. Tieto hrnce sú precízne vyrobené a navrhnuté s ohľadom na odolnosť a sú nevyhnutnou súčasťou vašich kulinárskych dobrodružstiev.

Keď ide o varenie, správne náradie má veľký význam. Hrnce WOLL sú skonštruované tak, aby poskytovali rovnomerné rozloženie tepla, čo zaručuje, že vaše pokrmy budú zakaždým dokonale pripravené. Či už varíte pikantný guláš, alebo varíte cestoviny, môžete sa spoľahnúť, že hrnce WOLL prinesú konzistentné výsledky.

Jednou z výnimočných vlastností hrncov WOLL je ich nepriľnavý povrch. Vďaka tomu je varenie nielen hračkou, ale aj čistenie je hračkou. Rozlúčte sa s drhnutím a namáčaním panvíc; s hrncami WOLL strávite menej času v kuchyni a viac času vychutnávaním jedál.

Hrnce WOLL sú kompatibilné s rôznymi varnými doskami vrátane plynových, elektrických a indukčných, takže sú univerzálne pre každú kuchynskú zostavu. Nemusíte sa obávať, či tieto hrnce budú fungovať s vaším sporákom - sú navrhnuté tak, aby sa bez problémov začlenili do vašej kuchynskej rutiny.

Ďalším charakteristickým znakom hrncov WOLL je ich odolnosť. Tieto hrnce sú skonštruované tak, aby vydržali skúšku časom aj pri častom používaní. Investujte do hrnca WOLL a získate kuchynského spoločníka, ktorý vám bude dobre slúžiť dlhé roky.

Vďaka širokej ponuke veľkostí a štýlov si v našej kolekcii hrncov WOLL nájde každý niečo pre seba. Od malých panvíc až po veľké zásobné hrnce - nájdete tu dokonalý hrniec, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám pri varení. Či už varíte pre rodinnú večeru, alebo experimentujete s novými receptami, hrnce WOLL vám pomôžu.

Vylepšite svoju kuchyňu hrncami WOLL ešte dnes a pozdvihnite svoje kuchárske umenie. Vďaka svojej kvalite, všestrannosti a odolnosti sú tieto hrnce tajnou prísadou na vytváranie lahodných jedál, ktoré si vaša rodina a priatelia zamilujú.