Jedálne súpravy MIJ

14 položiek celkom
Veľká misa NAVY & PINK SAKURA , sada 4 ks, 300 ml, MIJ MIJRW0018
Súprava na sushi BLACK SAKURA , 6 ks, MIJ
€54,90
MIJC0317
Súprava na sushi, 6 ks, kvetinový motív, MIJ
€54,90
MIJC0304
Súprava na sushi, 6 ks, kvetinový motív, svetlozelená, MIJ MIJC0305
Súprava na sushi BLUE PLUM DESIGN , 6 ks, MIJ
€55
MIJRW0007
Súprava na sushi GEOMETRIC FLOWERS, 6 ks, MIJ
€54,90
MIJC0307
Veľká misa WHITE WITH PINK SAKURA , sada 4 ks, 200 ml, MIJ MIJRW0016
Súprava na sushi GREY WITH WHITE PETALS 6 ks, MIJ
€55
MIJRW0031

Objavte našu vynikajúcu kolekciu jedálne súpravy od renomovanej značky Made In Japan! Zvýšte svoje jedálny zážitok s týmito starostlivo vyrobenými sadami, ktoré dokonale spájajú tradíciu a inováciu. Každá jedálna súprava odráža záväzok značky k bezchybnému remeselnému umeniu a pozornosti k detailu.

Ponořte sa do krásy japonskej kultúry, zatiaľ čo si vychutnávate jedlá s našimi starostlivo navrhnutými jedálnymi súpravami MIJ, ktoré zlepšujú každý okamih pri stole. Od elegantne zdobených čajných setov, ktoré vnášajú eleganciu do vašich čajových chvíľ, po komplikovane vzorované súpravy na večeru, ktoré uctievajú bohaté umelecké dedičstvo Japonska - naša kolekcia ponúka pestrofarebný výber jedálnych súprav prispôsobených vášmu jedinečnému štýlu a preferenciám.

Vyrobené z najlepších materiálov a preniknuté esenciou japonskej estetiky, tieto jedálne súpravy sú viac ako len riad na stôl; sú to ohromujúce kusy funkčného umenia. Či už hostíte formálnu večeru, neformálny brunch alebo si jednoducho užívate jedlo s blízkymi, naše jedálne súpravy Made In Japan zabezpečujú, že každý záťah bude prežitý s štýlom.

Objavte rôznorodosť v našej kolekcii jedálnych súprav MIJ a nájdite perfektné kúsky, ktoré doplnia vaše jedálne rituály. Zvýšte umenie stolovania výnimočným remeselným umením Made In Japan a vneste do svojho stola štipku kultúrnej bohatosti Japonska. Vylepšite svoj jedálny zážitok ešte dnes s našimi mimoriadnymi jedálnymi súpravami, kde sa tradícia stretáva s modernou eleganciou.