Kastróle WMF

4 položiek celkom
Kastról FUNCTION 4 24 cm, WMF
€164
WM0760246380
Kastról 12 cm MINI, WMF
€29,90
WM0712766040
Kastról VITALIS 28 cm, WMF
€199 –15 %
€169
WM1743016040
Kastról FUNCTION 4 20 cm, 2,5 l, WMF
€150
WM0760206380

✓ Praktické a funkčné kastróle prémiovej kvality 
✓ Kastróle z nerezovej ocele Cromargan®, dno TransTherm®
✓ Kastróle Fusiontec so špeciálny oceľovým jadrom
✓ Špičková nemecká značka WMF s dlhoročnou tradíciou

Prémiová nemecká značka WMF je špecialistom vo výrobe funkčného riadu. Ponúka napríkad jedinečné kastróle rôznych veľkostí z vysoko kvalitnej nerezovej ocele Cromargan®, so špeciálnym dnom TransTherm® pre rovnomerné vedenie a udržiavanie tepla. Unikátne sú aj kastróle Fusiontec so špeciálnym oceľovým jadrom s natavenými prírodnými materiálymi pre vysokú odolnosť.

Značka WMF sa špecializuje na výrobu moderných produktov s výnimočnou funkčnosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a dizajnom. Má dlhoročnú tradíciu a zakladá si na precíznosť spojenú s najmodernejšími technológiami a inováciami.

Kastróly WMF sú základom kulinárskej výbavy, ktorý by mal byť v každej kuchyni. Tieto všestranné kuchynské nádoby sú navrhnuté tak, aby varenie bolo radosťou a prinášalo výnimočné výsledky.

Kastróly WMF sú vyrobené precízne a s dôrazom na detail a sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a prevedeniach, aby vyhovovali vašim potrebám pri varení. Či už pripravujete výdatný guláš, alebo jemnú omáčku, nájdete dokonalý kastról na túto prácu.

Jednou z výrazných vlastností pekáčov WMF je ich výnimočný rozvod tepla. Vďaka vysokokvalitným materiálom a konštrukcii tieto pekáče zabezpečujú rovnomerné varenie pokrmov, čím zabraňujú vzniku horúcich miest a zaručujú lahodnú chuť.

Ergonomické rukoväte kastrólov WMF poskytujú pohodlné uchopenie, čo uľahčuje manipuláciu s nimi v kuchyni. Či už dusíte, dusíte alebo dusíte, tieto pekáče sú navrhnuté na jednoduché používanie.

Čistenie po varení je s kastrólmi WMF hračka. Ľahko sa čistia a udržiavajú, takže môžete stráviť viac času vychutnávaním jedál a menej času drhnutím hrncov a panvíc.

Kastróly WMF nie sú len praktické; majú aj elegantný a štýlový dizajn, ktorý dodá vašej kuchyni nádych elegancie. Či už varíte pre svoju rodinu alebo organizujete večeru, tieto pekáče zlepšia vaše kulinárske úsilie.

Kastróly WMF sú vyrobené s ohľadom na odolnosť, aby vydržali náročné každodenné varenie. Zvládajú vysoké teploty a sú navrhnuté tak, aby vydržali, čo z nich robí hodnotný doplnok vašej kuchyne.

Preskúmajte našu kolekciu pekáčov WMF a vylepšite svoju kuchársku hru. Či už ste profesionálny šéfkuchár alebo domáci kuchár, oceníte kvalitu a výkon, ktoré tieto pekáče prinášajú do vašej kuchyne. Investujte do pekáčov WMF ešte dnes a zažite rozdiel vo svojom varení.