Kefa na umývanie riadu s dávkovačom saponátu PALM SCRUB, zelená, Joseph Joseph

Kód: JS85004
Značka: Joseph Joseph
€19
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: pohodlné umývanie riadu pomocou kefky

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: pohodlné umývanie riadu pomocou kefky

Riešenie: plniteľná kefka Palm Scrub

Kefka na umývanie riadu Palm Scrub dobre padne do dlane. Nádobu je možné naplniť saponátom a dávkovať ho môžete stlačením tlačítka na hornej strane. Stabilný stojanček udrží kefku v suchu na ďalšie použitie.

  • Plniteľná kefka v praktickom stojane
  • Vyrobená z plastu ABS
  • Dá sa rozobrať na dôkladné čistenie
  • Nie je vhodná do umývačky riadu
  • K dispozícií je náhradná súprava hlavíc kefiek

Modernizácia bežných kuchynských pomôcok je cieľom spoločnosti Joseph Joseph a jej dizajnérov od roku 2003. Bratia Richard a Anthony Josephovci sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdia dizajnu výrobkov do vlastného podnikania. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné rady. Každý jednotlivý výrobok je výsledkom vývoja, ktorého cieľom bolo maximálne zvýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu príťažlivosť. Výsledné výrobky vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojím hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už pri prvom použití. Joseph Joseph nielenže vyhráva na celej čiare u zákazníkov vo viac ako 100 krajinách, ale každoročne získava aj množstvo ocenení a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoký predaj a obľúbenosť kuchynských výrobkov umožnili dizajnérom presunúť svoju pozornosť za pracovnú dosku a konkrétne pod ňu - do segmentu odpadov a čistenia. Zákazníci si tak teraz môžu užívať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie pre odpad a recykláciu, ktoré dokonale zapadá do moderného spôsobu života. Joseph Joseph už nie je len zárukou prvotriedneho dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou zmeniť váš životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Farba: Zelená
Typ produktu: Umývanie riadu
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143