Rýchlovarné kanvice Smeg

25 položiek celkom
Rýchlovarná kanvica KLF03GOEU 1,7 l, zlatá, Smeg
€219,60
SMEKLF03GOEU
Rýchlovarná kanvica KLF03WHEU 1,7 l, biela, Smeg
€204,90
SMEKLF03WHEU
Rýchlovarná kanvica KLF03CHMEU 1,7 l, matná zlatá, Smeg SMEKLF03CHMEU
Rýchlovarná kanvica s reguláciou teploty KLF04PBEU 1,7 l, biela, Smeg SMEKLF04WHEU
Rýchlovarná kanvica KLF03SSEU 1,7 l, chróm, Smeg
€219,60
SMEKLF03SSEU
Rýchlovarná kanvica KLF03BLEU 1,7 l, čierna, Smeg
€204,90
SMEKLF03BLEU
Rýchlovarná kanvica 50'S STYLE MINI KLF05WHEU, 800 ml, biela, Smeg SMEKLF05WHEU
Rýchlovarná kanvica KLF03PBEU 1,7 l, pastelovo modrá, Smeg SMEKLF03PBEU
Rýchlovarná kanvica KLF03WHMEU 1,7 l, matná biela, Smeg SMEKLF03WHMEU
Rýchlovarná kanvica 50'S STYLE MINI KLF05BLEU, 800 ml, čierna, Smeg SMEKLF05BLEU
Rýchlovarná kanvica KLF03GREU, 1,7 l, sivá, Smeg
€186
SMEKLF03GREU
Hore
Ďalšie produkty

Predstavujeme vám rýchlovarné kanvice SMEG, v ktorých sa inovácie stretávajú s ikonickým dizajnom a funkčnosť sa dokonale spája so štýlom, aby pozdvihla váš každodenný zážitok z kávy a čaju.

Spoločnosť SMEG, známa svojou charakteristickou retro estetikou, rozširuje svoj jedinečný šarm aj na rýchlovarné kanvice. Tieto spotrebiče sú viac než len nástroje; sú to výrazné kúsky, ktoré dodajú vašej kuchynskej výzdobe nádych elegancie a premenia funkčný predmet na umelecké dielo.

Základom rýchlovarných kanvíc SMEG je rýchlosť a účinnosť. Rýchle varenie vody je nevyhnutné pre rušné rána a chuť na čaj. Vďaka výkonným ohrievacím telesám tieto kanvice zvládnu svoju prácu za okamih a zabezpečia, že na horúce nápoje nebudete musieť dlho čakať.

Bezpečnosť je prvoradá a rýchlovarné kanvice SMEG sú vybavené rôznymi bezpečnostnými prvkami. Od automatického vypnutia až po ochranu proti vyvareniu - tieto kanvice môžete používať s istotou, pretože viete, že vaša bezpečnosť je najvyššou prioritou.

Prispôsobenie je kľúčové, keď ide o prípravu dokonalej šálky čaju alebo kávy, a elektrické kanvice SMEG ponúkajú variabilné nastavenie teploty. Či už potrebujete vodu tesne pod bodom varu pre jemné čaje, alebo vriacu pre rannú kávu, teplotu si môžete jednoducho nastaviť podľa svojich potrieb.

Čistenie po vašom čajovom alebo kávovom rituáli je hračka vďaka odnímateľným a ľahko čistiteľným komponentom mnohých rýchlovarných kanvíc SMEG. Rozlúčte sa s neporiadkom po varení a užite si čistú a usporiadanú kuchyňu.

SMEG ponúka rôzne štýly a veľkosti rýchlovarných kanvíc, ktoré vyhovujú rôznym preferenciám a dizajnom kuchýň. Či už dávate prednosť klasickému alebo modernému vzhľadu, môžete nájsť rýchlovarnú kanvicu SMEG, ktorá vyhovuje vašim estetickým a funkčným požiadavkám.

Rýchlovarné kanvice SMEG sú viac než len variče vody; sú neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej rutiny. Preskúmajte našu ponuku ešte dnes a vyskúšajte dokonalé spojenie formy a funkcie pri príprave čaju a kávy.