Šedá kolekcia SMEG

7 položiek celkom
Stolný mixér 50'S STYLE BLF01SVEU, matná sivá, Smeg SMEBLF01SVEU
Hriankovač TSF01GREU, 2 plátky, sivá, Smeg
€169,90
SMETSF01GREU
Rýchlovarná kanvica KLF03GREU, 1,7 l, sivá, Smeg
€186
SMEKLF03GREU
Kávovar na prekapávanú kávu 50'J STYLE DCF02GREU, sivá, Smeg SMEDCF02GREU
Mlynček na mäso SMMG01, Smeg
€103,60
SMESMMG01
Šľahač na cesto SMFB02, Smeg
€65 –21 %
€51
SMESMFB02

Vstúpte do sveta SMEG v sivej farbe, kde sa sofistikovanosť snúbi s všestrannosťou. Táto podmanivá kolekcia predstavuje spotrebiče SMEG v elegantnej sivej farbe, ktorá dodá vašej kuchyni nádych modernosti a elegancie.

Spoločnosť SMEG je známa svojou ikonickou retro estetikou a sivá kolekcia nie je výnimkou. Tieto spotrebiče sú viac než len kuchynské nástroje; sú to výrazné kúsky, ktoré vnesú do vášho kulinárskeho priestoru zmysel pre moderný šarm a rafinovanosť.

Základom sivej kolekcie SMEG je efektívnosť a precíznosť. Od chladničiek po rúry a ďalšie spotrebiče sú navrhnuté tak, aby zjednodušili vaše kuchynské úlohy a zároveň si zachovali elegantný a moderný vzhľad. Tieto spotrebiče nie sú len o štýle; poskytujú špičkový výkon.

Bezpečnosť je prvoradá a sivá kolekcia obsahuje rôzne bezpečnostné prvky. Od ovládania teploty v chladničke až po bezpečnostné zámky rúry - môžete sa spoľahnúť na spoľahlivý výkon a bezpečnosť týchto spotrebičov.

Prispôsobenie je kľúčové, keď ide o vytvorenie vašej ideálnej kuchyne, a sivá kolekcia SMEG ponúka celý rad možností. Či už chcete vytvoriť moderný dizajn kuchyne alebo dodať svojmu priestoru nádych elegancie, tieto spotrebiče vám umožnia vytvoriť si dokonalú estetiku kuchyne.

Čistenie a údržba sú bezproblémové vďaka ľahko čistiteľným povrchom a komponentom mnohých spotrebičov zo sivej kolekcie SMEG. Rozlúčte sa s únavnými kuchynskými prácami a užite si viac času na varenie a vychutnávanie svojich kulinárskych výtvorov.

Sivá kolekcia SMEG zahŕňa rôzne spotrebiče, ktoré uspokoja rôzne kuchynské potreby a preferencie. Či už chcete elegantnú sivú chladničku ako ústredný bod alebo sivú rúru na zlepšenie vašich kuchárskych snažení, táto kolekcia má niečo, čo vyhovie vašim požiadavkám na štýl a funkcie.

Šedá kolekcia SMEG je viac než len kuchynské spotrebiče; je to vyjadrenie modernosti a špičkovej funkčnosti. Preskúmajte našu ponuku ešte dnes a zažite vo svojej kuchyni dokonalú kombináciu moderného dizajnu a špičkového výkonu.