Strieborná kolekcia SMEG

10 položiek celkom
Rýchlovarná kanvica KLF03SSEU 1,7 l, chróm, Smeg
Sticker
€219,60
SMEKLF03SSEU
Hriankovač TSF01SSEU, 2 plátky, chróm, Smeg
Sticker
€219,60
SMETSF01SSEU
Nástavec na krájanie a strúhanie SMSG01, Smeg
Sticker
€111,60
SMESMSG01
Nástavec na cestoviny SMPC01, Smeg
Sticker
€203,60
SMESMPC01
Nástavec na hák na cesto SMDH01, Smeg
Sticker
€29,80
SMESMDH01
Drôtená metla SMWW02 Smeg
Sticker
€40,10
SMESMWW02
Plochý šľahač SMFB01, Smeg
Sticker
€29,80
SMESMFB01

Objavte svet sofistikovanosti a modernosti so SMEG v striebornej farbe. Táto nádherná kolekcia predstavuje spotrebiče SMEG v elegantnej striebornej farbe, ktoré dodajú vašej kuchyni nádych elegancie a všestrannosti.

Spoločnosť SMEG je známa svojou ikonickou retro estetikou a kolekcia Silver nie je výnimkou. Tieto spotrebiče sú viac než len kuchynské nástroje; sú to výrazné kúsky, ktoré vnesú do vášho kulinárskeho priestoru zmysel pre moderný šarm a rafinovanosť.

Základom striebornej kolekcie SMEG je efektívnosť a precíznosť. Od chladničiek po umývačky riadu a ďalšie, každý spotrebič je navrhnutý tak, aby zjednodušil vaše kuchynské úlohy a zároveň si zachoval elegantný a moderný vzhľad. Tieto spotrebiče nie sú len o štýle; poskytujú špičkový výkon.

Bezpečnosť je prvoradá a strieborná kolekcia obsahuje rôzne bezpečnostné prvky. Od regulácie teploty chladničky až po detskú poistku umývačky riadu - môžete sa spoľahnúť na spoľahlivý výkon a bezpečnosť týchto spotrebičov.

Prispôsobenie je kľúčové, keď ide o vytvorenie vašej ideálnej kuchyne, a strieborná kolekcia SMEG ponúka celý rad možností. Či už chcete vytvoriť moderný dizajn kuchyne alebo dodať svojmu priestoru nádych elegancie, tieto spotrebiče vám umožnia vytvoriť si dokonalú estetiku kuchyne.

Čistenie a údržba sú bezproblémové vďaka ľahko čistiteľným povrchom a komponentom mnohých spotrebičov striebornej kolekcie SMEG. Rozlúčte sa s únavnými kuchynskými prácami a užite si viac času na varenie a vychutnávanie svojich kulinárskych výtvorov.

Strieborná kolekcia SMEG obsahuje rôzne spotrebiče, ktoré uspokoja rôzne kuchynské potreby a preferencie. Či už chcete elegantnú striebornú chladničku ako ústredný bod alebo striebornú umývačku riadu na zvýšenie efektivity vašej kuchyne, táto kolekcia má niečo, čo vyhovie vašim požiadavkám na štýl a funkcie.

Strieborná kolekcia SMEG je viac než len kuchynské spotrebiče; je to vyjadrenie modernosti a špičkovej funkčnosti. Preskúmajte našu ponuku ešte dnes a zažite vo svojej kuchyni dokonalú kombináciu moderného dizajnu a špičkového výkonu.