Blomus

Veterník 4-lopatkový malý VIENTO

  • 15,80 €
  • na sklade 7 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Ďalšie farby:

Kód: BM65047
Značka: Blomus
Séria: Blomus VIENTO
Farba / rozmery: Ø 19 cm, v 69 cm, h 7 cm, hmotnost 280 g
Materiál: matné
nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ

Popis produktu

Veterník 4-lopatkový veľký VIENTO bol vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele. Dizajnéri spoločnosti Blomus vzali do svojich rúk klasický predmet detských hier a vyrobili z neho elegantný dizajnový doplnok vašej terasy či záhrady. Veterník VIENTO sa môže pochváliť krásnymi zaoblenými tvarmi svojich štyroch lopatiek. Na vašej terase bude určite stredom pozornosti.

Malý tip na záver: krtkovia nemajú radi veterníky pre nepravidelné zvuky a vibrácie, ktoré pri točení spôsobujú ich lopatky. Ak chcete, aby sa váš návštevník rozhodol odísť, umiestnite veterník napríklad ku kovovej rúrke, ktorú máte v záhrade zakopanú pod zemou. Vibrácie sa tak budú šíriť oveľa ďalej.

Veterník VIENTO v skratke:

  • Vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Priemer 19 cm, výška 69 cm, hĺbka 7 cm
  • K dispozícii v troch veľkostiach

KÓD VÝROBCA: 65047

O značke Blomus

Blomus

Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie.