Kuchársky nôž GOURMET 18 cm, Wüsthof
Kód: WU1035044818100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Kuchynský viacúčelový nôž na krájanie a sekanie byliniek, a tiež na rezanie mäsa, zeleniny a rýb. Nôž je súčasťou série Gourmet, v ktorej nájdete nekované nože naostrené špeciálnou technológiou zaručujúcou extrémnu ostrosť noža. Tvarované rukoväte sú vyrobené zo syntetického materiálu a medzi rukoväťou a oceľou nie je z hygienických dôvodov žiadna medzera, spoj je nitovaný. Nože sú dokonale vyvážené a pohodlne sa držia v ruke.
Špecifikácia:
- Praktický kuchársky nôž
- Viacúčelový nôž na krájanie a sekanie
- Sortiment Gourmet
- Nekovaný nôž
- Brúsený špeciálnou technológiou pre maximálnu ostrosť
- Ergonomicky tvarovaná syntetická rukoväť
- Čepeľ je plynulo spojená s rukoväťou a je nitovaná
- Perfektne padne do ruky
- Optimálne vyvážené
- Možno umývať v umývačke riadu
- Dĺžka čepele: 18 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z nehrdzavejúcej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 4002293106489 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 18 cm |
| Dĺžka čepele: | 18 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | WÜSTHOF Gourmet |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | WÜSTHOF |
| Margin-category: | B |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Domovom nemeckej rodinnej spoločnosti Wüsthof je Solingen, mesto s niekoľkoročnou nožiarskou tradíciou. Značka tu od roku 1814 vyrába pomocníkov na krájanie v tej najvyššej kvalite. V jej širokom sortimente nájdete nože na každý jednotlivý kulinársky výkon ako aj ďalšie vybavenie do kuchyne. | ![]() |
