Dávkovač tekutého mydla NEXIO 100 ml, matná nehrdzavejúca oceľ, Blomus

Kód: BM68615
Značka: Blomus
€61,15
Skladom (3 Ks)

Dávkovač tekutého mydla NEXIO je moderné a elegantné riešenie pre tekuté mydlo. Vďaka svojej veľkosti je vhodný do malých kúpeľní. Plastový dávkovací systém je ukrytý vo vnútri. Ľahko sa plní a čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dávkovač tekutého mydla NEXIO je moderným, elegantným riešením pre tekuté mydlo. Vďaka svojej veľkosti sa hodí do malých kúpeľní. Plastový dávkovací systém je skrytý vnútri. Ľahko sa plní i čistí.

Dávkovač tekutého mydla matná nehrdzavejúca oceľ NEXIO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastu
  • Rozmer: priemer 4 cm, výška 17 cm, objem 100 ml

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Nie je to inak ani pri ucelenom rade NEXIO určenom pre kúpeľňu. Dizajnéri celú túto sériu poňali v elegantnom, klasickom štýle. Väčšinu doplnkov nájdete v dvojitom vyhotovení matná - leštená nehrdzavejúca oceľ.

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.37 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Objem: 0,1 l
Typ produktu: Dávkovač na mydlo
Séria: Blomus NEXIO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139