Box na papierové vreckovky NEXIO, matná nehrdzavejúca oceľ Blomus

Kód: BM66653
Značka: Blomus
€66,25
Skladom (6 Ks)

Box na papierové vreckovky NEXIO z matnej nehrdzavejúcej ocele je moderným a elegantným doplnkom do vašej kúpeľne alebo obývačky. Je vhodný pre väčšinu štandardných papierových vreckoviek. Vložte škatuľu s vreckovkami otvorením škatule v spodnej časti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Box na papierové vreckovky NEXIO z matnej nehrdzavejúcej ocele je moderným, elegantným doplnkom do vašej kúpeľne alebo obývacej izby. Je vhodný pre väčšinu štandardných papierových vreckoviek. škatuľku s vreckovkami vložíte otvorením boxu v jeho spodnej časti.

Box na papierové vreckovky NEXIO v skratke:

  • Vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmer: výška 7,5 cm, šírka 12 cm, dĺžka 24 cm
  • Jednoduchý dizajn upúta na prvý pohľad
  • Možnosť pripevnenia na podložku alebo na stenu (skrutky sú súčasťou balenia)

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. Nie je to inak ani pri ucelenom rade NEXIO určenom pre kúpeľňu. Dizajnéri celú túto sériu poňali v elegantnom, klasickom štýle. Väčšinu doplnkov nájdete v dvojitom vyhotovení matná - leštená nehrdzavejúca oceľ.

Dodatočné parametre

Kategória: Zásobník na papierové kapesníky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.7 kg
Materiál: Nerezová oceľ
Typ produktu: Doplnok do domu
Séria: Blomus NEXIO
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139