Zásobník na kuchynské náčinie S 11 x 11 cm, bambus, Zwilling

Kód: ZW37880100
Značka: ZWILLING
€33,52 –25 %
Zásobník na kuchynské náčinie S 11 x 11 cm, bambus, Zwilling
€33,52 –25 % €25
Skladom (3 Ks)

Bambusový box na kuchynské náčinie ZWILLING je praktická pomôcka na uskladnenie kuchynského náčinia pre tých, ktorí nechcú používať závesný systém alebo neustále odkladať náčinie do zásuvky. Box vám umožní mať napríklad príbory prehľadne uložené na kuchynskej linke a vždy po ruke. Jeho pravidelný tvar a použitý prírodný materiál priťahujú pozornosť, ale zároveň sa hodí do moderného interiéru dnešných kuchýň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bambusový box na kuchynské náčinie ZWILLING je praktickým pomocníkom pre ukladanie pomocníkov v kuchyni pre tých, ktorí nechcú používať závesný systém či náčinie neustále schovávať do šuplíku. Box umožní ponechať napríklad i príbory na kuchynskej linke úhľadne uložené a stále po ruke. Pre svoj pravidelný tvar a použitý prírodní materiál púta pozornosť, zároveň však ladí s moderným interiérom dnešných kuchýň.

Bambusový box na kuchynské náčinie v stručnosti:

  • Na ukladanie príborov či menších pomocníkov v kuchyni
  • Alternatíva závesných systémov
  • Vyrobený z bambusu o rozmeroch 11 cm x 11 cm x 11 cm
  • Možné čistiť vlhkou handričkou
  • K dispozícii tiež väčší box so 4 oddelenými priestormi

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské boxy a organizéry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.48 kg
Materiál: Bambus
Typ produktu: Organizér
Séria: ZWILLING TWIN® Select
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním. 104438