Detský riad WMF

8 položiek celkom

✓ Krásne sady detského riadu prémiovej kvality
✓ Rozprávkové pestrofarebné motívy
Sady detských príborov, misiek a tanierov
✓ Špičková nemecká značka WMF s dlhoročnou tradíciou

Prémiová nemecká značka WMF ponúka vašim deťom krásne pestrofarebné sady riadu s rozprávkovými motívmi, z ktorých budú určite nadšené. Súčasťou sád sú praktické nerezové príbory prispôsobené detským ručičkám, plastové misky a tanieriky.

Značka WMF sa špecializuje na výrobu moderných produktov s výnimočnou funkčnosťou, odolnosťou, dlhou životnosťou a dizajnom. Má dlhoročnú tradíciu a zakladá si na precíznosť spojenú s najmodernejšími technológiami a inováciami.

Detský riad WMF ponúka nádherný sortiment riadu určeného špeciálne pre deti. Tento riad nie je len funkčný, ale dodáva aj hravý nádych pri jedle. Detský riad WMF je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a je nielen bezpečný, ale aj odolný.

Tento riad sa dodáva v rôznych zábavných a pútavých dizajnoch, ktoré určite zaujmú predstavivosť vašich najmenších. Od farebných zvieracích motívov až po rozmarné vzory - každé dieťa si nájde niečo podľa svojho vkusu.

Bezpečnosť detí je najvyššou prioritou a spoločnosť WMF zaručuje, že jej detský riad neobsahuje škodlivé chemikálie a je navrhnutý tak, aby odolal každodennému používaniu. Ľahko sa čistia, takže čistenie počas jedla je pre rodičov hračkou.

Detský riad WMF je ideálny na zoznámenie detí s radosťou zo stolovania a podporuje ich v samostatnom stravovaní. Vďaka veľkosti vhodnej pre deti a ergonomickým tvarom je tento riad ideálny pre malé rúčky.

Či už hľadáte pôvabný darček pre dieťa, alebo si chcete doma spríjemniť chvíle pri jedle, detský riad WMF je ideálnou voľbou. Preskúmajte našu kolekciu ešte dnes a vneste do stolovania svojho dieťaťa nádych zábavy.