71 položiek celkom
Nepriľnavá panvica DIAMOND LITE 20 cm, na indukciu, WOLL WL2520DLPI
Wok TITANIUM NOWO 32 cm, titánový, WOLL
€117 –17 %
€96
WL1132N
Wok TITANIUM NOWO 32 cm, na indukciu, WOLL
€142
WL1132IL
Hore
Ďalšie produkty

✓ Titanové panvice nemeckej značky Woll
✓ Špičkové panvice ideálne pre zdravé varenie bez tuku
Robustné, tvarovo stále
✓ Vhodné pre domáce a profesionálne použitie

Pri výrobe titánových panvíc je kombinované remeselné spracovanie s inovačnými technológiami. Panvice sú robustné, tvarovo stále a sú vhodné na všetky varné dosky vrátane indukcie.

Titánom tvrdený povrch má nadštandardné nepriľnavé vlastnosti a vysokú odolnosť - bez obáv môžete používať panvice s kovovým náčiním.

Titánové panvice predstavujú stelesnenie moderného kuchynského riadu, ktorý spája inovácie a výkon, aby spĺňal požiadavky dnešných kuchýň. Tieto panvice ponúkajú celý rad funkcií, ktoré z nich robia cenný doplnok každého kuchynského arzenálu.

Jednou z najvýznamnejších výhod titánových panvíc je ich výnimočný pomer pevnosti a hmotnosti. Sú neuveriteľne ľahké, vďaka čomu sa s nimi ľahko manipuluje a sú ideálne na každodenné varenie. Napriek tomu, že sú titánové panvice ľahké ako pierko, sú pozoruhodne pevné a odolné a dokážu odolať aj náročným podmienkam v tých najrušnejších kuchyniach.

Titánové panvice vynikajú rozvodom tepla. Rýchlo a rovnomerne sa zahrievajú, čím zabezpečujú rovnomernú a presnú prípravu pokrmov. Bez ohľadu na to, či smažíte, dusíte alebo dusíte, môžete sa vždy spoľahnúť na konzistentné výsledky.

Ďalšou výraznou vlastnosťou titánových panvíc je ich nepriľnavý povrch. Tieto panvice sú zvyčajne potiahnuté nepriľnavým materiálom, ktorý minimalizuje potrebu prebytočných olejov alebo tukov na varenie, čo z nich robí zdravšiu voľbu. Nepriľnavý povlak tiež zjednodušuje proces čistenia, pretože je menej pravdepodobné, že sa na povrchu prichytia zvyšky jedla.

Charakteristickým znakom titánových panvíc je ich odolnosť. Sú odolné voči poškriabaniu, otlakom a preliačinám, čo znamená, že si dokážu zachovať svoj elegantný vzhľad aj po rokoch používania. Vďaka tejto odolnosti sú rozumnou dlhodobou investíciou do vašej kuchyne.

Titánové panvice sú univerzálne aj z hľadiska kompatibility s rôznymi varnými doskami. Možno ich používať na plynových, elektrických a indukčných varných doskách, ako aj v rúrach, čo poskytuje flexibilitu pre rôzne spôsoby varenia.

Celkovo možno povedať, že titánové panvice ponúkajú víťaznú kombináciu ľahkého dizajnu, vynikajúceho rozloženia tepla, nepriľnavých vlastností, odolnosti a kompatibility s rôznymi varnými doskami. Či už ste profesionálny šéfkuchár alebo domáci kuchár, tieto panvice sú navrhnuté tak, aby pozdvihli váš kulinársky zážitok a priniesli výnimočné výsledky.