Odkvapkávacia podložka FUME S 31 x 31 cm, sivá, Joseph Joseph

Kód: JS85087
Značka: Joseph Joseph
€23
Skladom (4 Ks)

Dizajnová výzva spoločnosti Joseph Joseph: ľahká odkvapkávacia miska s jednoduchou manipuláciou

Detailné informácie

Podrobný popis

Dizajnová výzva spoločnosti Joseph Joseph: ľahká odkvapkávacia miska s jednoduchou manipuláciou

Riešenie: Odkvapkávacia podložka

Ľahká, jednoducho skladovateľná umývačka Flume je skvelá ako záložný priestor na odkvapkávajúci riad medzi umývaním v umývačke alebo keď sa nahromadí viac riadu. Mäkký gumový materiál s drážkami zabraňuje hromadeniu vody pod riadom - voda steká do centrálneho kanála. Vodu odstráňte uchopením rohov umývačky a jej následným vyliatím do umývadla.

  • Praktická odkvapkávacia miska
  • Inteligentná akumulácia vody v centrálnom kanáli
  • Vyrobené zo silikónovej gumy
  • Rozmery: 31 x 43,5 x 1 cm
  • Nie je možné umývať v umývačke riadu

Modernizácia bežných kuchynských pomôcok je cieľom spoločnosti Joseph Joseph a jej dizajnérov od roku 2003. Bratia Richard a Anthony Josephovci sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdia dizajnu výrobkov do vlastného podnikania. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné rady. Každý jednotlivý výrobok je výsledkom vývoja, ktorého cieľom bolo maximálne zvýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu príťažlivosť. Výsledné výrobky vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojím hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už pri prvom použití. Joseph Joseph nielenže vyhráva na celej čiare u zákazníkov vo viac ako 100 krajinách, ale každoročne získava aj množstvo ocenení a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoký predaj a obľúbenosť kuchynských výrobkov umožnili dizajnérom presunúť svoju pozornosť za pracovnú dosku a konkrétne pod ňu - do segmentu odpadov a čistenia. Zákazníci si tak teraz môžu užívať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie pre odpad a recykláciu, ktoré dokonale zapadá do moderného spôsobu života. Joseph Joseph už nie je len zárukou prvotriedneho dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou zmeniť váš životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Odkvapkávače a odkvapkávacie podložky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Farba: Šedá
Typ produktu: Umývanie riadu
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143