Brabantia NewIcon

31 položiek celkom
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 30 l, béžová, Brabantia BRAB149962
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 30 l, zelená, Brabantia BRAB304088
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 20 l, platina, Brabantia BRAB114045
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 30 l, šampanské, Brabantia BRAB304484
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 20 l, zelená, Brabantia BRAB304064
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 30 l, biela, Brabantia BRAB111785
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 20 l, biela, Brabantia BRAB111846
Pedálový odpadkový kôš NEWICON 5 l, platina, Brabantia BRAB112683
Hore
Ďalšie produkty

Objavte výnimočnú kolekciu Brabantia NewIcon, kategóriu, ktorá kombinuje eleganciu, odolnosť a praktickosť na zvýšenie kvality vášho domova. S inovatívnymi vlastnosťami a nadčasovým dizajnom Brabantia NewIcon mení spôsob, akým zažívate a vychutnávate si každodenné úlohy.

Kolekcia Brabantia NewIcon ponúka široký výber produktov pre vašu kuchyňu a domácnosť, vrátane nožných kôšov, dotykových kôšov, žehliacich dosiek, prádelných kôšov a ďalších. Každý výrobok je starostlivo vyrobený z najvyššej kvality materiálov a s dôrazom na detail, zabezpečujúc dlhotrvajúce výkony a štipku sofistikovanosti vo vašom bývacom priestore.

Jednou z najvýraznejších vlastností Brabantia NewIcon je jeho elegantný a štýlový dizajn. Kolekcia sa pýši rôznymi modernými povrchovými úpravami a farbami, umožňujúc vám nájsť dokonalú zhodu s vaším interiérovým štýlom. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete matný alebo kovový vzhľad, Brabantia NewIcon ponúka možnosti, ktoré sa ľahko zapadnú do akéhokoľvek prostredia.

No nie je to len o vzhľade - Brabantia NewIcon tiež kladie dôraz na funkčnosť. Nožné kôše majú hladký a jednoduchý pedálový mechanizmus, zabezpečujúci pohodlné a hygienické odstraňovanie odpadu. Dotykové kôše ponúkajú mechanizmus so soft-touch otváraním a zatváraním, ktorý umožňuje jednoduchý prístup a zároveň udržiava nepriaznivé zápachy pod kontrolou.

Okrem štýlu a funkčnosti sa Brabantia NewIcon zaväzuje k udržateľnosti. Kolekcia využíva ekologické materiály a podporuje zodpovedné výrobné postupy, čo vám umožňuje urobiť ekologicky uvedomelé voľby bez kompromisov na kvalite alebo výkone. Voľbou Brabantia NewIcon prispievate k zelenšej budúcnosti a zároveň si užívate výhody výnimočných produktov pre domácnosť.

Vylepšite svoj domov s výnimočnou kolekciou Brabantia NewIcon. Preskúmajte našu širokú škálu produktov ešte dnes a zažite výhody moderného dizajnu, funkčnosti, udržateľnosti a štýlu. Zdvihnite kvalitu vášho bývacieho priestoru s Brabantia NewIcon a objavte novú úroveň elegancie a efektivity vo vašom každodennom živote.