Brabantia Touch Bin NEW

25 položiek celkom
Dotykový odpadkový kôš TOUCH BIN NEW 30 l, platina, Brabantia BRAB115363
Dotykový odpadkový kôš TOUCH BIN NEW 30 l, biely, Brabantia BRAB115141
Dotykový odpadkový kôš NEW 40 l, metalická sivá, Brabantia BRAB114861
Hore
Ďalšie produkty

Vitajte vo výnimočnej kolekcii Brabantia Touch Bin NEW, kategórii, ktorá kombinuje štýl, pohodlie a inovácie pre zlepšenie vášho zážitku s nakladaním s odpadom. S elegantným dizajnom, jednoduchým ovládaním a pokročilými funkciami, Brabantia Touch Bin NEW mení spôsob, ako sa zbavujete odpadu vo vašom dome.

Kolekcia Brabantia Touch Bin NEW ponúka široký výber odpadkových košov rôznych veľkostí a povrchových úprav, ktoré vyhovujú vašim individuálnym potrebám a dopĺňajú váš interiér. Každý koš je precízne vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, čo zabezpečuje odolnosť a dlhotrvajúcu výkonnosť.

Jednou z výrazných vlastností Brabantia Touch Bin NEW je jeho jedinečný dotykový systém. Stačí jemne klepnúť na viečko a koš sa otvorí hladko a tichučko, umožňujúc jednoduché nakladanie s odpadom. Rozlúčte sa s nepraktickým zdvíhaním ťažkých viek alebo zápolením s pedálmi. Dotykový systém zaisťuje plynulý a hygienický zážitok, čo ho robí ideálnym pre akúkoľvek miestnosť vo vašom dome.

Okrem štýlového dizajnu a priateľského ovládania je Brabantia Touch Bin NEW vybavená praktickými funkciami, ktoré zlepšujú jej funkčnosť. Koše majú odnímateľné vnútorné nádoby pre jednoduché čistenie a pohodlné vyprázdňovanie odpadu. Systém mäkkého zatvárania zabezpečuje, že nepríjemné zápachy sú udržiavané mimo, udržiavajúc tak čerstvé a príjemné prostredie vo vašom dome.

Brabantia Touch Bin NEW je navrhnutá nielen s dôrazom na pohodlie, ale aj na udržateľnosť. Koše sú vyrobené z vysoko kvalitných, ekologických materiálov, čo vám umožňuje urobiť ekologicky zodpovednú voľbu bez kompromisov vo vzťahu k štýlu a výkonu.

Vylepšite svoje nakladanie s odpadom s výnimočnou kolekciou Brabantia Touch Bin NEW. Preskúmajte našu rôznorodú ponuku košov ešte dnes a zažite výhody moderného dizajnu, jednoduchého ovládania a udržateľnosti. Transformujte svoj domov na čisté a organizované miesto s Brabantia Touch Bin NEW a užite si riešenie pre nakladanie s odpadom, ktoré je praktické aj vizuálne atraktívne.