Brúsny kameň TWIN 1000/250, Zwilling

Kód: ZW32505100
Značka: ZWILLING
€99,99 –16 %
Brúsny kameň TWIN 1000/250, Zwilling
€99,99 –16 % €83
Skladom (2 Ks)

Brúsny kameň Zwillinghrubosť 1000/250 to znamená 2 ostriacie strany. Hrubá strana slúži na odstránenie drobných poškodení ostria noža a jemnejšia strana umožňuje obnoviť pôvodnú ostrosť nožov. Kameň nie je nutné vopred namáčať (stačí pred nabrúsením potrieť vodou). Na spodnej časti sú gumové nožičky pre stabilitu a bezpečnú prácu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Brúsny kameň TWIN Stone Pro od nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels prepožičiava nožom perfektné "ázijské" ostrie. Bol vyvinutý špeciálne na čepele nožov značky ZWILLING. Jeho výhodou je dlhá životnosť.

Hrubšia strana kameňa s vysokou zrnitosťou 250 zabrusuje poškodenie ostria (malé škrabance, nerovnosti), hladšia strana s jemnou zrnitosťou 1000 potom slúži na konečné vyhladenie - čepeľ s jej pomocou krásne vyleštíte. Brúsny kameň nie je nutné pred použitím ponechávať niekoľko minút namočený vo vode, postačí ho vodou potrieť.

Brúsny kameň TWIN Stone Pro v stručnosti:

  • Brúsi bez nutnosti "prednamáčania" kameňa, postačí vodou potrieť pred použitím
  • Umelohmotná vanička s gumovými nožičkami pre väčšiu stabilitu pri brúsení
  • Vysoká zrnitosť 250 na zbrúsenie nerovností, jemná zrnitosť 1000 na preleštenie
  • Na čepele nožov značky ZWILLING
  • Dlhá životnosť

Dokonca aj ten najlepší nôž stratí v priebehu času svoju pôvodnú ostrosť. Preto je nevyhnutné nože priebežne brúsiť či udržiavať ich ostrosť. S použitím správnej techniky a ocieľok či brúsiek nemeckej spoločnosti ZWILLING J. A. Henckels bude táto úloha ľahká.

Dodatočné parametre

Kategória: Ocieľky a brúsky na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.96 kg
Typ produktu: Ostrenie nožov
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Solingenská značka ZWILLING sa za svoju 300-ročnú históriu vyšvihla medzi špičku výrobcov kuchynského sortimentu. V jej ponuke nájdete kované nože a nožnice, elegantný riad z nehrdzavejúcej ocele, pomocníkov do kuchyne či krásne manikúry. Dlhoročný úspech značky tkvie najmä v používaní kvalitných materiálov a moderných technológií výroby, ktoré kráčajú ruka v ruke s poctivým remeselným spracovaním. 104438