Dierkovaná naberačka z nylonu Eva Trio Eva Solo

Kód: ES118611
Značka: Eva Solo
€14,95 –6 %
Dierkovaná naberačka z nylonu Eva Trio Eva Solo
€14,95 –6 % €14
Skladom (4 Ks)

Eva Trio sa dodáva so súpravou kuchynského náčinia z odolného nylonu. Možno ho použiť na všetky povrchy, ale bol špeciálne navrhnutý na panvice a hrnce s nepriľnavým povrchom. Povrch riadu sa nepoškriabe vďaka použitému materiálu, ktorý odoláva teplotám až do 220 °C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eva Trio prichádza so súpravou kuchynského náčinia z odolného nylonu. Dá sa používať na všetky povrchy, špeciálne však bolo navrhnuté pre panvice a hrnce s nepriľnavou vrstvou. Povrch riadu sa vďaka použitému materiálu, odolávajúcemu teplotám až do 220 °C, nepoškriabe.

Nylonové kuchynské doplnky Eva Trio sú vyrobené v čiernej farbe, v jednoduchom a praktickom dizajne. Každý predmet má dômyselný otvor na zavesenie. Môže tak byť kedykoľvek poruke.

Upozornenie: Náčinie nesmiete odložiť alebo zabudnúť vo veľmi horúcich hrncoch či panviciach.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské naberačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál: Nylón
Typ produktu: Kuchynské náčinie
Séria: Eva Solo Trio
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431