Dranger nôž 1905 21 cm, F.Dick
Kód: FDCK8195621Podrobný popis
Týmto ostrým, tenkým nožom môžete ľahko krájať mäso, napríklad šunku alebo pečienku, na dokonale tenké plátky bez toho, aby ste stratili lahodnú šťavu z mäsa. Ani veľké kusy mäsa nie sú pre tento nôž prekážkou.
Exkluzívna dizajnová séria 1905 spája tradičné remeselné spracovanie v modernom duchu s prvkami historického dizajnu. V roku 1905 Friedr. Dick vyvinul sériu kuchárskych nožov s masívnymi spojmi, ktoré nahradili predtým používané nity. Od roku 1905 sa tento jedinečný dizajn ďalej vyvíjal s použitím moderných materiálov a výrobných postupov. Čepeľ je vyrobená zo špeciálnej nemeckej nehrdzavejúcej ocele XcrMoVMn. Jedinečný, jemne disperzný pružný materiál s dynamicky ostrou čepeľou bol vyrobený pomocou náročnej technológie kalenia.
Špecifikácia:
- Praktický nôž ideálny na krájanie mäsa
- Zo série 1905
- Nity nahradené masívnymi spojmi
- Špeciálna nemecká ušľachtilá oceľ
- Dynamická ostrá čepeľ
- Materiál: nerezová oceľ, tvrdený plast
- Rozmer: 21 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tranšírovacie nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 4009215084191 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 21 cm |
| Dĺžka čepele: | 21 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Špeciálny nôž |
| Séria: | F.DICK 1905 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.