Zarážka dverí STOP, 1 kg, Blomus

Kód: BM68307
Značka: Blomus
€53,55
Skladom (9 Ks)

Dverová zarážka STOP s hmotnosťou 1 kg vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a čiernej gumy na ochranu dverí a stien je ideálnym nástrojom pre vašu domácnosť alebo kanceláriu. Zátka je na spodnej časti a po stranách vybavená gumičkou. Z tohto dôvodu sa nešmýka a nemôže tiež vytvárať nežiaduce škrabance na podlahe alebo dverách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dverová zarážka 1 kg STOP z nehrdzavejúcej ocele a čiernej gumy chrániacej dvere a steny, je dokonalým pomocníkom do vašej domácnosti či kancelárie. Zarážka je v spodnej časti a na stranách vybavená gumou. Vďaka tomu nekĺže a zároveň nemôže vytvoriť nechcené škrabance na podlahe či dverách.

Dverová zarážka 1 kg STOP v skratke:

  • Vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele a gumy
  • Vybavená ochranou proti poškriabaniu podlahy, nábytku a stien
  • Rozmery: priemer zarážky 9 cm, výška 4,5 cm
  • Keď ju nevyužívate, je veľmi nenápadná

Nemecká spoločnosť Blomus vytvára luxusné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Figúrky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.26 kg
Typ produktu: Doplnok do domu
Séria: Blomus STOP
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139