Fľaša na vodu 500 ml, s tmavomodrým pásikom, plast, Eva Solo

Kód: ES503028
Sticker
Značka: Eva Solo
€28,90
Skladom (5 Ks)

Fľaša na pitie Eva Solo je dokonalým spoločníkom na každý deň. Štýlová, malá a nerozbitná fľaša, ktorá sa zmestí do každej tašky. Pomáha nám udržiavať pitný režim, ktorý je pre naše telo taký dôležitý. Príjem tekutín počas celého dňa je pre naše zdravie nevyhnutný, ale minimálne 1,5 litra nápojov denne, v závislosti od hmotnosti a aktivity dospelého človeka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fľaša na pitie Eva Solo je perfektným spoločníkom na každý deň. Štýlová, malá a nerozbitná fľaša, ktorá sa vojde do každej tašky. Pomáha dodržiavať pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý pre naše telo. Pre naše zdravie je nevyhnutný príjem tekutín v priebehu celého dňa, minimálne však 1,5 litra nápojov denne v závislosti od váhy a aktivity dospelého.

Fľašu na pitie Eva Solo môžete mať stále so sebou. Hygienická a estetická fľaša. V kabelke alebo na pracovnom stole, vždy poruke.

Je vyrobená z inovovaného ekologického plastu. Neobsahuje ftaláty, bisfenol a ani ťažké kovy na rozdiel od plastových fliaš kúpených v bežných obchodoch. Fľaša na pitie Eva Solo je vhodná na opakované a dlhodobé použitie, pretože použitý plast potlačuje šírenie baktérií. Navyše sa dá okrem uzáveru umývať v umývačke. Bežné plastové fľaše nemajú dlhú životnosť, navyše nie sú šetrné k prírode.

Fľaša na pitie Eva Solo v skratke:

  • Z ekologického plastu (bez ftalátov alebo bisfenolu a bez ťažkých kovov)
  • Obmedzuje spotrebu klasických PET fliaš, čím chráni prírodu
  • Skrutkovací uzáver z leštenej nehrdzavejúcej ocele je navrhnutý tak, aby sa mohol ľahko zložiť aj nasadiť
  • O svoju kabelku či kufrík sa báť nemusíte, uzáver je 100 % vodotesný
  • Uzáver je vybavený textilným remienkom na pohodlné nosenie
  • Fľaša je vhodná na umývanie v umývačke
  • Uzáver s remienkom odporúčame umývať ručne
  • Produkt získal ocenenie za dizajn: Focus Open Silver 2014

Dodatočné parametre

Kategória: Fľašky na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg
Farba: Modrá
Typ produktu: Fľaška na pitie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431