Guľaté viacfunkčné strúhadlo Eva Solo

Kód: ES567125
€48,90
Skladom (> 20 Ks)

Multifunkčné strúhadlo značky Eva Solo slúži zároveň aj ako misa, do ktorej padá nastrúhaná potravina vrátane prebytočnej šťavy. Ušetríte tak nie len miesto, ale aj špinavý riad. Strúhadlo z nerezovej ocele má 3 rôzne hrubé strúhacie plochy, takže si vždy vyberiete tú, ktorú práve potrebujete. Je vhodné do umývačky riadu. Praktický a funkčný dizajn bol ocenený Red Dot Design Award.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strúhadlo od Eva Solo otáča svet klasického strúhania potravín hore nohami a vytvára úplne novú funkciu. Strúhadlo slúži zároveň aj ako misa. Nastrúhané jedlo zostáva vnútri vrátane prebytočnej šťavy. Prenášanie nastrúhaných potravín do misy či panvice je tak oveľa ľahšie. Môžete strúhať na: jemno, stredne hrubo a hrubo.

O viacfunkčnom strúhadle Eva Solo v skratke:

  • Strúhadlo je vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele
  • Prechádza v tri rôzne hrubé strúhacie plochy
  • Môže sa umývať v umývačke
  • Produkt získal za svoj dizajn prestížne ocenenie: Red Dot Design Award

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské náčinie, Kuchynské náčinie Eva Solo
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Kuchynské náčinie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. 105431