Hlboký pekáč ProfiResist L WMF

Kód: WM1756296411
€129
Skladom (7 Ks)

Pekáč Profi Resist WMF vám udrží celý život. Je vyrobený z trojvrstvového materiálu a jeho povrch je tvorený nerezovou štruktúrou v tvare včelých plástov, ktorá je vyplnená nepriľnavým povrchom. Vnútorný povrch pekáča je extrémne odolný proti poškriabaniu a excelentne vedie teplo. Na tomto pekáči nemusíte používať tuk, jedlo sa nepripáli a pekáč sa potom veľmi jednoducho čistí.

Detailné informácie

Podrobný popis

ProfiResist sú prvé pekáče s nepriľnavým povrchom na celý život. Sú vybavené nerezovou štruktúrou v tvare včelých plástov, ktorá je vyplnená nepriľnavým povrchom. Ten je potom chránený proti mechanickému opotrebeniu. Pekáče sú vyrobené z trojvrstvového materiálu. Vnútorná vrstva je z nerezovej ocele 18/10 - Cromargan®, jadro je hliníkové a vonkajší plášť je z chromovanej ocele.

Pekáč umožňuje rýchlu a kontrolovanú reguláciu teploty, vynikajúcu rovnomernú distribúciu tepla a je efektívnejší ako pekáče so sedvičovým dnom. Pekáč je vhodný na všetky zdroje tepla vrátane indukcie a do rúry. Neodporúčame pekáč umývať v umývačke riadu.

Pekáče ProfiResist WMF v stručnosti:

  • Nepriľnavý povrch na nerezovej štruktúre v tvare včelých plástov
  • Veľmi dobré nepriľnavé vlastnosti, odolné proti poškriabaniu
  • Telo pekáča je vyrobené z trojvrstvového materiálu
  • Ideálny na varenie bez tuku
  • Na všechny typy varných dosiek vrátane indukcie
  • Testovaná kvalita WMF

Dodatočné parametre

Kategória: Pekáče, Pekáče WMF
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Pekáč

WMF - prémiová nemecká kvalita do vašej kuchyne

WMF – prémiový nemecký dizajn

WMF – zdravé varenie s prémiovým riadom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. 104428