Karafa na vodu ACQUA, 1 l, Blomus

Kód: BM63436
Značka: Blomus
€50,95
Skladom (2 Ks)

Karafa na vodu ACQUA je vyrobená v ultra jednoduchom, ale dômyselnom dizajne. Jej elegantný štíhly tvar bude na vašom jedálnom stole vyzerať dekoratívne. Zároveň sa pohodlne vojde do dverí väčšiny chladničiek. Viečko z nehrdzavejúcej ocele je inovatívne, má integrovaný výtok pre ľahšiu manipuláciu. Vďaka nemu môžete ľahko nalievať aj do malých pohárov, nekvapká. Prúd vody je usmernený presne tam, kam potrebujete, a plátky ovocia či kúsky ľadu zostanú vnútri karafy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karafa na vodu ACQUA je vyrobená v ultra jednoduchom, ale dômyselnom dizajne. Jej elegantný štíhly tvar bude na vašom jedálnom stole vyzerať dekoratívne. Zároveň sa pohodlne vojde do dverí väčšiny chladničiek. Viečko z nehrdzavejúcej ocele je inovatívne, má integrovaný výtok pre ľahšiu manipuláciu. Vďaka nemu môžete ľahko nalievať aj do malých pohárov, nekvapká. Prúd vody je usmernený presne tam, kam potrebujete, a plátky ovocia či kúsky ľadu zostanú vnútri karafy.

Karafa na vodu ACQUA v skratke:

  • Vyrobená z číreho skla, matnej nehrdzavejúcej ocele a silikónu
  • Rozmery: priemer 9 cm, výška 30,5 cm, objem 1,0 l
  • Viečko má integrovaný výtok na ľahkú manipuláciu, netreba ho nadvihovať
  • Môžete umývať v umývačke riadu
  • Produkt získal prestížne ocenenie za dizajn: iF product design award 2011, GOOD Design

Dodatočné parametre

Kategória: Karafy na vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.68 kg
Materiál: Sklo
Typ produktu: Karafa
Séria: Blomus ACQUA
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Spoločnosť Blomus bola založená v roku 1961 v meste Sundern v duchu nemeckej tradície výnimočnej kvality a precíznej remeselnej práce. Úspech značky stojí najmä na kvalite použitých materiálov, na prvý pohľad rozoznateľnom dizajne, láske k remeslu a na každodennom využití produktov v bežnom živote. Práve preto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplnkov, ktoré vydržia generácie. 109139