Karafa na whisky PUNK, s vekom, Nachtmann

Kód: NM99505
Značka: Nachtmann
€138
Skladom (5 Ks)
1 kus v balení

Detailné informácie

Podrobný popis

Karafa na whisky Punk od nemeckého výrobcu Nachtmann ocenia milovníci kvalitných nápojov a odvážneho dizajnu. Jej tvar vychádza z okrúhlej základne so silným dnom, výsledný vzhľad je korunovaný dekoratívnou zátkou bohato zdobenou punkovými pyramidkami. Osobitý krištáľový kúsok, ktorý vám umožní servírovať prémiovú whisky a ďalšie alkoholické nápoje nevšedným spôsobom.

Karafa na whisky je skvelou voľbou na servírovanie výberových liehovín. V krištáľovej fľaši so zátkou vyzerajú nápoje úplne neodolateľne! Na dosiahnutie toho najlepšieho pôžitku a zachovanie všetkých chutí a vôní nalievajte do karafy iba primerané množstvo whisky, ktorú skonzumujete v priebehu niekoľkých dní, nanajvýš týždňov. Predídete tak strate cenných aróm, ktorá by sa pri dlhodobom skladovaní stratila počas pozvoľného vyparovania alkoholu.

Séria Punk popiera tradičnú predstavu krištáľu a potvrdzuje, že spracovanie tohoto materiálu sa môže vyvíjať modernou cestou tvorby vysoko funkčných produktov. Sklo trúfalého dizajnu vzniká príhodne k 40. výročiu punkovej kultúry. Prejavte svoju rebelskú osobnosť i vy!

 • Karafa na whisky s ozdobnou zátkou s objemom 750 ml
 • Optimálna na štýlové podávanie výberovej whisky
 • Vhodná aj na celý rad ďalších liehovín
 • Nevšedný tvar s okrúhlou základňou a silným dnom
 • Séria Punk: nezameniteľná kolekcia rebelského dizajnu
 • Plastický povrch skla pre váš maximálny intenzívny zážitok
 • Krehkosť krištáľu v dokonalej symbióze s drsným punkom
 • Spojenie štýlového vzhľadu a maximálnej funkčnosti
 • Žiarivé, priezračné krištáľové sklo
 • Zvýšená odolnosť proti rozbitiu
 • 100% bezpečné umývanie v umývačke riadu
 • Ohľaduplné k životnému prostrediu

Neuhladená kolekcia Punk z rúk nádejnej dizajnérky Anke Buchmannovej je jednou zo série navrhnutých mladými tvorcami, ktorí uspeli v dizajnovej súťaži Nachtmann NEXTGEN. Partnerom ročníka 2017 bola návrhárska škola Central Saint Martins v Londýne, pulzujúce mesto známe svojou schopnosťou meniť status quo a prinášať svojrázne a osobité inovácie.

Nachtmann NEXTGEN: súťaž a spolupráca

Už od roku 2008 môžu prestížne školy dizajnu nominovať svojich talentovaných študentov do súťaže Nachtmann NextGen, ktorá hľadá mladých nádejných návrhárov po celom svete. Nezávislá produktová návrhárka Stefanie Kubaneková v spolupráci s tímom Nachtmann vytvára pre každý projekt nové zadanie. Po zoznámení študentov s praktickou stránkou výroby skla priamo v sklárni v Nemecku nasleduje intenzívna fáza práce na samotnom návrhu.

Víťazný dizajn sa zhmotňuje z myšlienky vo finálny produkt: dizajnovú sériu vyrábanú pod značkou Nahtmann.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekantéry na víno
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.17 kg
Materiál: Sklo
Typ produktu: Karafa
Séria: Nachtmann Punk
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: D

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecké sklárne Nachtmann ponúkajú širokú paletu krištáľových produktov na rôzne príležitosti. V sortimente nájdete prepychové vázy, štýlové poháre a mnoho ďalších dizajnových produktov nielen do domácnosti. Luxusné bavorské sklo s tradíciou takmer 200 rokov vyniká precíznym remeselným spracovaním a nádherným dizajnom, ktorý vás očarí. 109148