Kefa na umývanie riadu EDGE, sivá, Joseph Joseph

Kód: JS85026
Značka: Joseph Joseph
€15
Skladom (15 Ks)

Dizajnová výzva spoločnosti Joseph Joseph: hygienická likvidácia kefky na riad

Detailné informácie

Podrobný popis

Výzva pre dizajnérov Joseph Joseph: hygienické odloženie kefy na riad

Riešenie: závesné kefy s integrovaným držiakom Edge

Osobité kefy Edge sú praktickými pomocníkmi, ktoré je vždy radosť použiť. Rukoväť s prehnutou siluetou výborne sedí v ruke. Revolučným je akurát malý detail – držiak, umožňujúci odloženie kefy na okraj drezu. Jeho použitie je tak 100% hygienické, pretože zvyšky vody odkvapkajú do drezu a kefa môže vyschnúť. Hrana hlavice kefy je zaoblená, aby nepoškodila nepriľnavé povrchy vášho riadu. Zároveň sa vďaka svojmu tvaru dostane až do rohov pekáčov a plechov, kde často dochádza k prichyteniu zvyškov. V ponuke nájdete kefy na riad, na poháre aj praktický stojan na dlhšie skladovanie.

  • Závesná kefa na riad
  • Integrovaný protišmykový držiak potiahnutý silikónom
  • Prehnutá rukoväť umožní pohodlné držanie
  • Zaoblená hrana hlavice dôkladne vyčistí rohy
  • Vhodné do umývačky riadu

Upgrade bežných kuchynských pomocníkov je už od roku 2003 cieľom značky Joseph® Joseph a ich dizajnérov. Bratia Richard a Anthony Joseph sa rozhodli preniesť svoje skúsenosti zo štúdií produktového dizajnu do vlastného biznisu. Ich nadšenie pre inovácie prináša každú sezónu nové produkty a nové atraktívne farebné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkom vývoja, snahou ktorého bolo povýšiť funkčnosť, bezpečnosť a vizuálnu stránku na maximum. Výsledné produkty vzbudzujú nadšenie a prinášajú radosť nielen svojim hravým dizajnom, ale aj prekvapivou praktickosťou, ktorú si zamilujete už od prvého použitia. Joseph® Joseph vyhráva na celej čiare nielen u zákazníkov vo viac než 100 krajinách sveta, ale tiež každoročne získava množstvo cien a nominácií za dizajn a inovácie. Vysoká predajnosť a obľúbenosť kuchynských produktov umožnila presunúť pozornosť dizajnérov ďalej ako len na pracovnú dosku a to konkrétne pod ňu – na segment riešenia odpadkov a upratovania. Vďaka tomu si teraz zákazníci môžu dopriať nielen dizajnové kuchynské náčinie, ale aj komplexné, variabilné a inteligentné riešenie triedeného odpadu a recyklácie, ktorá do moderného spôsobu života dokonale zapadá. Joseph® Joseph tak už nie je len zárukou prémiového dizajnu a kvality, ale aj príležitosťou ako zmeniť svoj životný štýl.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývanie riadov, Umývanie riadu Joseph Joseph
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: Šedá
Typ produktu: Umývanie riadu
Séria: Joseph Joseph Edge™
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: E

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Od roku 2003 prináša spoločnosť Joseph Joseph na trh praktických, funkčných a hravých pomocníkov do kuchyne a domácnosti, aby robili radosť a spríjemňovali každodenný život. Cieľom značky je neustále zdokonaľovanie a prémiová kvalita. V pestrej ponuke nájdete špičkové kulinárske náčinie, vybavenie na stolovanie, doplnky do kúpeľne a mnoho ďalších skvelých nevyhnutností. 109143