Séria KitchenAid Artisan

73 položiek celkom
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM175PSEAC , mandle, KitchenAid KA5KSM175PSEAC
Rýchlovarná kanvica ARTISAN 1,5 l, čierna, KitchenAid KA5KEK1522EOB
Kuchynský robot ARTISAN 185, kráľovská červená, KitchenAid KA5KSM185PSEER
Stolný mixér ARTISAN POWER PLUS , červená metalíza, KitchenAid KA5KSB8270ECA
Stolný mixér ARTISAN POWER PLUS , liatina čierna, KitchenAid KA5KSB8270EBK
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM175 , mandľový matný, KitchenAid KA5KSM175PSEFL
Rýchlovarná kanvica ARTISAN 1,5 l, liatina čierna, KitchenAid KA5KEK1522EBK
Kuchynský robot ARTISAN 5KSM185, kráľovská šedá, KitchenAid KA5KSM185PSEGR
Poloautomatický kávovar ARTISAN 5KES6503EAC, mandľa, KitchenAid KA5KES6503EAC
Food processor 5KFP0719 1,7 l, matná čierna, KitchenAid KA5KFP0719EBM
Kuchynský robot ARTISAN 6,9 l, strieborno-sivá, KitchenAid KA5KSM7580XEMS
Food processor 5KFP1319 3,1 l, kráľovská červená, KitchenAid KA5KFP1319EER
Hriankovač ARTISAN, 4 plátky, červená metalíza, KitchenAid KA5KMT4205ECA
Miska na pečenie chleba pre kuchynský robot 4,83 l, KitchenAid KA5KSM2CB5BGS
Poloautomatický kávovar ARTISAN 5KES6503EOB , čierny, KitchenAid KA5KES6503EOB
Stolný mixér ARTISAN POWER PLUS , strieborno-sivý, KitchenAid KA5KSB8270EMS
Hore
Ďalšie produkty

Objavte kulinársku excelenciu s radou KitchenAid Artisan

Vitajte vo svete kulinárskej inovácie, ktorú prináša rada KitchenAid Artisan. Zvýšte úroveň vašeho varenia a pečenia s radou všestranných a výkonných kuchynských spotrebičov navrhnutých na premenu vášho kuchynského priestoru na centrum kreativity a chuti.

Neprekonateľný dizajn a remeselná zručnosť

Rada KitchenAid Artisan je synonymom pre výnimočný dizajn a neporovnateľnú remeselnú zručnosť. Každý spotrebič v tejto rade je dôkladne navrhnutý tak, aby sa dokonale zlúčil s dekorom vašej kuchyne a zároveň bol príkladom trvacej kvality. S harmóniou medzi formou a funkciou Artisan série sa váš kuchynský priestor nielen zdokonaľuje, ale aj podporuje vaše kulinárske ambície.

Či už ste amatérsky kuchár alebo skúsený šéfkuchár, rada KitchenAid Artisan ponúka širokú škálu spotrebičov, ktoré uspokoja každú potrebu. Od stojanových mixérov, ktoré ľahko miesia, miešajú a šľahajú ingrediencie do dokonalosti, po precízne navrhnuté mixéry, ktoré vytvárajú krémové smoothie a omáčky, táto séria pokrýva všetky potreby. Objavte možnosti príslušenstva, ktoré môžu váš stojanový mixér premeniť na výrobník cestovín, mlynček na mäso a ďalšie, umožňujúc vám experimentovať s rôznymi kulinárskymi technikami v pohodlí vášho vlastného kuchynského priestoru.

Pustite svoju kreativitu na slobodu

Rada KitchenAid Artisan nie je len o funkcionalite - je o podpore vášho kulinárskeho kreativity. Experimentujte s novými receptami, pripravte bohaté dezerty, miesite dokonalý chlieb a vytvárajte chutné jedlá, ktoré zanechajú nezabudnuteľný dojem. S radou Artisan máte k dispozícii nástroje, ktoré potrebujete na to, aby ste z vášho kuchynského priestoru vytvorili plátno gastronomickej inovácie.

Spoľahlivý výkon

KitchenAid si získal povesť výrobcu spotrebičov, ktoré odolávajú skúške času, a rada Artisan nie je výnimkou. Očakávajte konzistentný a spoľahlivý výkon pri každom použití týchto spotrebičov, čo zabezpečuje, že vaše kulinárske úsilie bude úspešné.

Zvýšte úroveň svojej kuchyne s radou KitchenAid Artisan

Zahrňte radu KitchenAid Artisan do svojho kulinárskeho repertoáru a vydejte sa na cestu chutí, techník a nekonečných možností. S jeho sofistikovaným dizajnom, všestrannosťou a neochvejným výkonom je táto rada nevyhnutná pre tých, ktorí vyžadujú to najlepšie od svojich kuchynských spotrebičov. Objavte dokonalú rovnováhu medzi umením a vedou a nechajte svoju kuchyňu skutočne odrážať vašu kulinársku vášeň s radou KitchenAid Artisan.