Mlynček na korenie GOURMET, WMF

Kód: WM0648086030
Značka: WMF
€30,90
Skladom (13 Ks)

Krájač na korenie Gourmet je určený na sušené bylinky alebo korenie, ako je fenikel, koriander, horčičné semienko, čierny sezam, kardamón, chilli atď. Krájací mechanizmus SchneidWerk si ľahko poradí s korením. Krájaním sa aróma byliniek a korenín uvoľňuje oveľa lepšie ako drvením alebo mletím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krájač na korenie Gourmet je určený na sušené bylinky alebo korenia ako je napríklad fenikel, koriander, horčičné semienko, čierny sezam, kardamón, chilli a pod. Krájací mechanizmus SchneidWerk si hravo s korením poradí. Krájanie uvoľňuje z byliniek a korenia oveľa lepšie arómu než drvenie alebo mletie.

Gourmet je názvom séria užitočných pomocníkov do kuchyne nemeckej spoločnosti WMF. Obsahuje rozličných pomocníkov pri varení nepostrádateľných: škrabky, krájače, sitká či cedníky. Nesmie chýbať palička na mäso, luskáčik na orechy alebo kvalitný mažiar.

Malí pomocníci prevažne z odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré odvedú veľký kus práce a ušetria čas. Vďaka použitiu kvalitných materiálov a moderných technológií pri ich výrobe vám navyše vydržia slúžiť dlhé roky.

Dodatočné parametre

Kategória: Kuchynské krájače na zeleninu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.18 kg
Typ produktu: Kuchynské náčinie
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Margin: C

WMF - prémiová nemecká kvalita do vašej kuchyne

WMF – prémiový nemecký dizajn

WMF – zdravé varenie s prémiovým riadom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. 104428