Krájač na syr Profi Plus WMF

Kód: WM1871366030
Značka: WMF
€28
Skladom (>5 Ks)

Krájač na syr Profi Plus jemne a rovnomerne potiahnite po syre. Získate tenké "plátky" syra, ktoré môžete použiť aj na pečenie. Plátky pripravujte vždy čerstvé, aby sa nevysušili. Tip na použitie: Okrem krájania mäkkého alebo tvrdého syra je krájač vhodný aj na výrobu čokoládových hoblín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krájač na syr Profi Plus potiahnite jemne a rovnomernou silou po syre. Získate tak tenké „plátky“ syra, ktoré môžete využiť aj na zapečenie. Plátky pripravujte vždy čerstvé, aby neobschli. Tip na použitie: Krájač na syr sa hodí okrem získania plátkov mäkkého alebo tvrdého syra aj na prípravu čokoládových hobliniek.

Pod sériou „Profi Plus“ sa skrýva vyše 100 rôznych pomocníkov do kuchyne, ktoré vyhovejú aj najvyšším požiadavkám profesionálnych kuchýň. Robustné vyhotovenie v kvalitnom Cromargane® (ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ 18/10) je úplne stabilné a trvanlivé, odolné proti vode a zaručene vhodné do umývačky riadu – jednoducho nezničiteľné. Náročný a súčasne nadčasový dizajn pristane každej modernej kuchyni.

Dodatočné parametre

Kategória: Krájače na syr
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Vlastnosti: Vhodné do umývačky
Typ produktu: Kuchynské náčinie
Séria: WMF Profi Plus
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

WMF - prémiová nemecká kvalita do vašej kuchyne

WMF – prémiový nemecký dizajn

WMF – zdravé varenie s prémiovým riadom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nemecká precíznosť v spojení s najmodernejšími technológiami, to je WMF, značka s dlhoročnou tradíciou. Od roku 1853 vyrába mimoriadne kvalitné a vzhľadovo prepracované vybavenie do kuchyne a domácnosti s dlhou životnosťou. 104428