Kuchársky nôž KATAI 20,5 cm, Forged
Kód: FORGEDSDV620599Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S týmto univerzálnym kuchynským nožom značky Forged s dĺžkou čepele 20,5 cm pohodlne nakrájate, nasekáte a nakrájate na kocky zeleninu, mäso, huby a mnoho ďalšieho.
Nože Katai majú ručne kované čepele v 5 vrstvách a rukoväte z koreňového dreva. Je ošetrený živicou, potom lisovaný a vyrezávaný - každý nôž je preto úplný originál. Séria Katai získala v roku 2020 prestížnu cenu Reddot Design Award za produktový dizajn.
Holandská značka Forged sa vyznačuje špeciálnymi nápaditými nožmi, ktoré sú ručne vyrábané z japonskej ocele. Ide o jedinečné a vysokokvalitné výrobky, nielen čo sa týka materiálov, ale aj spracovania. Nože sú tiež zabalené v krásnych darčekových krabičkách z páleného dreva. Skvelý pomocník a dizajnový doplnok pre domáce a profesionálne kuchyne.
Nezabudnite, že ručne kované nože Forged sú majstrovské remeselné výrobky, ktoré budú vašimi vernými spoločníkmi po mnoho rokov. Ich výroba je založená na dlhej tradícii, a stojí za to sa o ne teda aj správne starať: nože Forged preto nikdy neumývajte v umývačke, umývajte ich iba teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom, bezprostredne potom ich dobre osušte handričkou.
V čom sú nože Forged unikátne, ako sa vyrábajú a aké sú rozdiely medzi jednotlivými sériami? Prečítajte si nášho sprievodcu nožmi Forged.
Hlavné výhody:
- Univerzálny kuchársky nôž
- Krájanie, sekanie, porciovanie všetkých druhov potravín
- Séria Katai
- Vyrobený ručne z japonskej ocele VG10
- Ručne kovaná čepeľ v 5 vrstvách
- Rukoväť z koreňového dreva
- Každý nôž je originál
- Víťaz ceny Reddot Design Award 2020 za produktový dizajn
- Jedinečné spracovanie
- Vysoko kvalitný materiál
- Balené v luxusnej drevenej krabici
- Výnimočne dlhá životnosť
Parametre:
- Dĺžka čepele: 20,5 cm
- Materiál: japonská oceľ VG10, koreňové drevo
- Tvrdosť 60 Rockwell
- Hrúbka čepele 2 mm
- Uhol brúsenia 22°
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z japonskej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8720039620599 |
| Rozmer: | 21 cm |
| Dĺžka čepele: | 21 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | Forged Katai |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | Forged |
| Margin-category: | B |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Holandská značka Forged je vyhlásená svojimi jedinečnými a nápaditými nožmi, ktoré vyrábajú ručne z vysoko kvalitnej japonskej ocele. V ponuke tejto značky nájdete niekoľko kolekcií, ktoré sa odlišujú iným spracovaním čepele či rukoväti, napríklad rukoväť z olivového dreva alebo neleštená v remeselnom prevedení. | ![]() |

