Kuchársky nôž RED SPIRIT 21 cm, F.Dick
Kód: FDCK8174721100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Tomuto typu noža sa hovorí nôž šéfkuchára. Je to skutočne všestranný pomocník v kuchyni - je určený na krájanie zeleniny, ovocia a mäsa. S týmto nožom ľahko nakrájate a nasekáte rôzne potraviny, napr. cibuľu a bylinky. Už na prvý pohľad cítiť inšpiráciu, vášeň a nadšenie série nožov Red Spirit. Nože z tejto série sú extrémne ostré. Čepele sú veľmi jemne brúsené a leštené. Okrúhla rukoväť typická pre ázijské nože dokonale padne do ruky a nespôsobuje otlaky.
Špecifikácia:
- Praktický univerzálny nôž do každej kuchyne
- Zo série Red Spirit
- Extrémne ostrý
- Okrúhla rukoväť
- Perfektne padne do ruky
- Nespôsobuje pľuzgiere
- Materiál: nerezová oceľ, tvrdený plast
- Rozmer: 21 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchárske nože z nehrdzavejúcej ocele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 4009215167177 |
| Farba: | Cervena |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Rozmer: | 21 cm |
| Dĺžka čepele: | 21 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Kuchársky nôž |
| Séria: | F.DICK Red Spirit |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | F.DICK |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár