Minutky

7 položiek celkom
Kuchynská minútka NORDIC KITCHEN, Eva Solo
€43,20 –20 %
€34,40
ES520418
Kuchynská minútka PREMIUM ONE, WMF
€18,80
WM0799766040
Kuchynská minútka, digitálny, WMF
€23
WM0608901040
Kuchynská minútka, magnetický, WMF
€17
WM0608927390
Kuchynská minútka 6 cm, magnetická, Eva Solo
€38 –26 %
€28
ES567770
Kuchynská minútka CLIPSO X1060007, Tefal
€27,90
TEFX1060007

Kuchynské časovače – užitočný nástroj na riadenie času varenia a sledovanie vašich jedál

Čo je to kuchynský časovač/časovač vajec?

Kuchynský časovač, často známy ako časovač na vajcia, je kuchynským doplnkom, ktorý vám pomáha sledovať čas varenia. Názov „časovač vajec“ pochádza zo skutočnosti, že najskoršie časovače sa používali na načasovanie varenia vajec , ale môžete ich použiť na množstvo úloh, ktoré si vyžadujú presné načasovanie.

Ako fungujú kuchynské časovače?

Kuchynské časovače odpočítavajú a zobrazujú zostávajúci čas. Pred prvým použitím je dôležité prečítať si pokyny výrobcu, pretože veľmi často je potrebné zvoliť maximálny dostupný čas a až potom posunúť časovač späť na požadovaný čas.

Potrebujem kuchynský časovač?

Kuchynské časovače sú veľmi často zabudované do zložitejších kuchynských spotrebičov, ako sú mikrovlnné rúry alebo rúry. Vo svojom smartfóne zvyčajne máte aj časovač, ale samostatný, nezávislý kuchynský časovač sa môže ukázať ako celkom užitočný, najmä ak sú recepty, ktoré dodržiavate, zložité alebo ak varíte veľa vecí naraz.

Kuchynský časovač môžete navyše umiestniť takmer kamkoľvek potrebujete – niektoré sa dajú zavesiť na háčik, iné majú magnet na pripevnenie k magnetickým povrchom a – čo je najdôležitejšie – časovač si môžete vziať so sebou. do inej miestnosti a robte niečo iné, pričom stále sledujete čas varenia.

Okrem toho sú kuchynské časovače vďaka svojmu modernému, často vtipnému dizajnu skvelými darčekmi pre všetkých nadšencov varenia , ktorí chcú vždy dosiahnuť bezchybné výsledky svojich výziev pri varení.

Používajú profesionálne kuchyne a kuchári časovač na vajíčka?

Na výrobu vynikajúcich jedál musí profesionálny kuchár pripraviť niekoľko ingrediencií naraz a sledovať všetko môže byť veľmi stresujúce.

Môžete zvládnuť mnoho úloh súčasne a vždy budete vedieť, kedy je každé jedlo uvarené k dokonalosti, investovaním do kvalitných kuchynských minútiek alebo teplomerov na jedlo , ktoré nájdete aj v Kulina. Pri sledovaní času dbajte na to, aby ste uvarili presné množstvo jedla, ktoré sa má uvariť za daný čas, a na to možno budete potrebovať aj kuchynskú váhu.

V Kulina poskytujeme rad typov kuchynských minútiek od popredných výrobcov, ako sú Eva Solo a WMF podľa vašich potrieb a vkusu. Vyberte si kuchynskú minútku, ktorá sa vám najviac páči a zabudnite na prepečenú ryžu a zeleninu.