Nepriľnavá panvica ADAMANT CLASSIC 28 cm, Fissler
Kód: FS157304281000100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ako napovedá názov radu, panvice Adamant sa vyznačujú nielen vynikajúcimi tepelnými vlastnosťami , ale aj veľkou odolnosťou. Vďaka povrchovej úprave s časticami karbidu kremíka si panvica zachováva vynikajúcu vodivosťa zároveň je značne odolná voči poškriabaniu a inému mechanickému poškodeniu. Kovové nástrojetak môžete používaťbez výčitiek.
Okrem toho je model vybavený bezpečnostnou rukoväťou s mechanizmom na použitie s vekom alebo tukovým štítom. Panvicu možno používať na všetkých tepelných zdrojoch vrátane indukcie.
- Odolná povrchová úprava, ktorá umožňuje používanie kovových nástrojov
- Nepriľnavý vnútorný povrch, vysoká tepelná vodivosť
- Nekĺzavá rukoväť s mechanizmom pre veko alebo štít proti striekajúcej vode
- Vhodný pre všetky zdroje tepla, vrátane indukcie
- Nízka hmotnosť, jednoduchá obsluha, otvor na zavesenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.36 kg |
| EAN: | 4009209367644 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 28 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do umývačky riadu, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | Fissler Adamant |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Nemecko |
| Hmotnostná kategória: | Stredne ťažké (1,2 – 2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Plastová rukoväť |
| Krajina výroby: | Nemecko |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Spoločnosť Fissler GmbH je najväčším nemeckým výrobcom potrieb do domácnosti a kuchyne. Jej riad vyniká precíznym spracovaním, účelnosťou a dômyselným dizajnom. Hoci je Fissler jednou z nemeckých superznačiek,stále zostáva rodinným podnikom. | ![]() |
