Nepriľnavá panvica PROFESSIONAL 20 cm, nehrdzavejúca oceľ, Eva Solo
Kód: ES204720100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Profesionálnepanvice s nepriľnavým povrchom Slip-Let® sú vyrobené z liateho hliníka, ktorý má vynikajúcu tepelnú vodivosť. Majú vysokokvalitný nepriľnavý povrch, ktorý zaručene neobsahuje PFOA. Povrch je mimoriadne tvrdý, vhodný na pomalé varenie jemných pokrmov, ako sú ryby, vajcia, palacinky atď. Panvice sú vhodné na všetky zdroje tepla vrátane indukcie. Môžu sa používať na pečenie v rúre do 260 °C. Ľahko sa čistí, odporúča sa ručné umývanie.
- Vyrobené z hliníkového odliatku
- Vysoko kvalitný nepriľnavý povrch Slip-Let® bez PFOA
- Extrémne tvrdý vonkajší povrch, dlhá životnosť
- Extra hrubé 10 mm hliníkové jadro
- Nepáľavá rukoväť z nehrdzavejúcej ocele
- Vhodné pre všetky zdroje tepla vrátane indukcie
- Profesionálna kvalita s 25-ročnou zárukou
- Možno umývať v umývačke riadu, odporúčame ale ručné umývanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Univerzálne panvice so štandardným povrchom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.13 kg |
| EAN: | 5706631183895 |
| Farba: | Čierná |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer: | 20 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Vlastnosti: | Vhodné do rúry, Vhodné na indukciu, Bez PFOA |
| Typ produktu: | Univerzálna panvica |
| Séria: | Eva Solo Professional |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | D |
| Výrobca: | Eva Solo |
| Margin-category: | A |
| Maximum °C do rúry: | 260 |
| Záruka (roky): | 2 |
| Nepriľnavosť: | Nepriľnavý povrch |
| Pôvod značky: | Dánsko |
| Hmotnostná kategória: | Ľahké (0 – 1,2 kg) |
| Materiál rukoväte: | Kovová rukoväť |
| Krajina výroby: | Čína |
| Tvar panvice: | Okrúhla |
| Povrchová úprava: | Nepriľnavá vrstva |
| Rýchlosť nahriatia: | Rýchle nahriatie (1 - 2 min) |
| Varná doska: | Všetky typy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. | ![]() |
