Nôž na chlieb NORDIC KITCHEN 24 cm, Eva Solo
Kód: ES515404100 dní na vrátenie Bez starostí, so zvozom zadarmo
99% ľudí spokojných Heureka: Víťaz Shop roka 2024
2 predajne v Bratislave Škola varenia v Prahe
Okamžite odosielamePri objednávke do 12:00
Podrobný popis
Eva Solo prichádza v kolekcii Nordic Kitchen s novou luxusnou sériou nožov, ktorá bola vytvorená v duchu tradícií japonského nožiarskeho remesla.

Nôž na chlieb Nordic kitchen:
- Mimoriadne odolný nôž s tvrdosťou ocele až 60 HRC.
- Výnimočne ostrá čepeľ je vyrobená z exkluzívnej japonskej damaškovej ocele.
- Anatomická rukoväť z dreva Pakkawood dobre padne do ruky a umožňuje oveľa presnejšie krájanie.
- Hrana noža je na každej strane brúsená pod špeciálnym japonským uhlom 13-15°
- Špeciálne úzke telo noža uľahčuje rezanie
- Nie je možné umývať v umývačke riadu
- Nôž nie je vhodný na krájanie mrazených potravín, kostí a iných veľmi tvrdých surovín
- V celej kolekcii si môžete kúpiť 5 rôznych typov nožov

Dodatočné parametre
| Kategória: | Nože na chlieb a pečivo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 5706631182423 |
| Rozmer: | 24 cm |
| Dĺžka čepele: | 24 cm |
| Počet kusov: | 1 ks |
| Typ produktu: | Nôž na pečivo |
| Séria: | Eva Solo Nordic kitchen |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Margin: | E |
| Výrobca: | Eva Solo |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Eva Solo Nordic Kitchen knives
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| Čisté línie, kvalita a funkčný dizajn, to je značka Eva Solo, ktorá uzrela svetlo sveta v 50. rokoch minulého storočia. Za túto dobu sa môže pochváliť mnohými prestížnymi dizajnovými cenami, niekoľkými označeniami ako „súveká klasika“ a predovšetkým veľkým množstvom priaznivcom po celom svete. | ![]() |
