Dni Eva Solo

Popis

Dni Eva Solo - zľava 25 %

Dánska značka Eva Solo vytvára bytové doplnky a kuchynské potreby v čistom škandinávskom štýle, ktorý spája nadčasovú estetiku, funkčnosť a vysokú kvalitu materiálov a spracovania.

Všetko od Eva Solo

Najobľúbenejšie nadčasové kúsky

Hlavnou výhodou škandinávskeho dizajnu je jeho nadčasovosť a udržateľnosť. Čisté línie, tlmené odtiene, prírodné materiály. Vďaka kvalitnému spracovaniu vydrží váš riad alebo doplnky dlhé roky a možno ich ľahko kombinovať s výraznejšími solitérmi. Inšpirujte sa výrobkami, ktoré patria k stáliciam nášho sortimentu.

Bestsellery Eva Solo

Popis

Novinky v roku 2023

V duchu škandinávskeho konceptu hygge sa zimné novinky Eva Solo zamýšľajú nad tým, ako zahriať a vniesť krásu do domova pomocou svetla a rastlín. V novej kolekcii hrajú hlavnú úlohu kanvice, termosky a termohrnčeky v nových prírodných matných farbách - šalvia, levanduľa, krémová a čokoládová. Nová séria Acorn dá vyniknúť čerstvo narezaným kvetom, konárom zo zimnej prechádzky alebo svetlu sviečok v zakrivených líniách príjemne tónovaného fúkaného skla.

Novinky Eva Solo

Popis PopisPopis

Nová krmítka pro ptáčky

Medzi najobľúbenejšie produkty značky Eva Solo patria veľkolepé a sofistikované Krmítka a búdky pre vtákov. Priblíži ich čo najbližšie, aby ste mohli sledovať tep prírody priamo za oknom v pokoji svojho domova.

Popis Popis