Príslušenstvo ku krbom

6 položiek celkom
Interiérový kôš na drevo LOG 44 cm, šedá, Philippi PHP236004
Sada krbového náradia LOG, 3 ks, šedá, Philippi PHP203013
Ohnivý zapaľovač FIREBIRD, zlatý, Alessi
€125
ALGV34GD
Podpaľovač FIREBIRD, čierny, Alessi
€75
ALGV34B
Sada krbového náradia ASHI, 3 ks, čierna, Blomus BM66156
Podpaľovač FIREBIRD, ružový, Alessi
Outlet
€75 –10 %
€67,50
ALGV34P

Krbové príslušenstvo - nevyhnutné doplnky pre bezpečnosť a štýl

Čo je krbové príslušenstvo?

Používanie akéhokoľvek zariadenia, ktoré využíva oheň, ako sú napríklad ohniská, si vyžaduje používanie krbového príslušenstva. V zime nie je nič tak útulné ako pravý oheň a vďaka našej ponuke krbového príslušenstva môžete naplno využívať jeho teplo a útulnosť v maximálnom pohodlí.

V obchode Kulina máme kvalitné príslušenstvo od špičkových výrobcov, ako sú Alessi, Blomus a Philippi.

Aké typy príslušenstva sú k dispozícii na stránke Kulina?

Na zlepšenie vášho zážitku z používania krbu ponúka Kulina rôzne príslušenstvo. Na stránke Kulina nájdete rôzne príslušenstvo vrátane:

  • Krbové náradie: Toto príslušenstvo zvyčajne pozostáva z výberu potrebného vybavenia na údržbu a používanie krbu. Pohrabáč na úpravu polien, lopatka na odstraňovanie popola, kefa na čistenie a kliešte na prikladanie alebo prekladanie polien sú bežnými nástrojmi v sada krbového náradia.
  • Zapaľovač: Podpaľovač je nástroj, ktorý sa používa na pohodlné a rýchle založenie ohňa. Okrem iného môže byť v tekutej forme, gélovej forme, vo forme kociek alebo tyčiniek. Poskytujú spoľahlivý zdroj plameňa, ktorý možno použiť na založenie ohňa vo vonkajších ohniskách, griloch na drevo alebo krboch.
  • Zásobník na drevené polená: Zásobník na polená, ktorý sa niekedy označuje ako držiak na polená alebo kôš na polená, je nádoba vyrobená špeciálne na uchovávanie a vystavovanie polien dreva pri krbe alebo kachliach na drevo. Umožňuje jednoduché prikladanie nových polien do ohňa, udržiava drevo v poriadku a zabraňuje jeho kotúľaniu alebo rozptyľovaniu.

Ako vybrať správnu veľkosť a počet nástrojov?

Naše sady krbového náradia sa dodávajú v niekoľkých veľkostiach a mali by ste si ich vybrať podľa veľkosti vášho krbu; väčšie náradie sa hodí na väčšie ohniská, zatiaľ čo menšie náradie je určené špeciálne pre malé krby a krbové kachle.

Ďalšou vecou, na ktorú treba myslieť, je druh krbového zariadenia, ktoré potrebujete. Väčšina súprav krbového náradia sú trojdielne štvordielne súpravy. Typická súprava náradia sa často skladá zo stojana na držanie náradia, pohrabáča, klieští a lopatiek a z vyššie uvedených klieští.