Príslušenstvo pre kávovary KitchenAid

4 položiek celkom
Mlynček na kávu 5KCG8433EAC, mandľa, KitchenAid
€249
KA5KCG8433EAC
Mlynček na kávu 5KCG8433EDG, matná sivá, KitchenAid KA5KCG8433EDG
Mlynček na kávu ARTISAN 5KCG8433EMS , strieborno-sivý, KitchenAid KA5KCG8433EMS
Mlynček na kávu 5KCG8433EOB, čierny, KitchenAid
€249
KA5KCG8433EOB

Zlepšte svoj zážitok z kávy s príslušenstvom KitchenAid pre kávovary!

Vylepšite svoju dennú rutinu kávy s naším sortimentom vysokokvalitného príslušenstva KitchenAid navrhnutého špeciálne pre kávovary. Od precíznych mlynčekov po elegantné tampovacie nástroje ponúka naša kolekcia rôzne doplnky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalú šálku kávy každý raz.

Objavte umenie mletia vlastných kávových zŕn s našimi prvotriednymi kávovými mlynčekmi, ktoré zabezpečia konzistentnú veľkosť mletia a optimálnu extrakciu chuti. Zlepšite svoje schopnosti v príprave espressa s kalibrovanými tampovacími nástrojmi, ktoré zaručujú rovnomerné tampovanie pre vyváženejšiu a chutnejšiu dávku espressa.

Pre tých, ktorí si radi užívajú napenený nápoj, objavte našu ponuku mliečnych nádob a doplnkov pre šľahanie mlieka. S naším príslušenstvom môžete ľahko pripraviť latté a cappuccino kvality kaviarne, pretože vám umožní vytvárať krémovú mikropenu pre dokonalý záver.

Preskúmajte našu škálu náhradných dielov a príslušenstva na údržbu, aby ste udržali svoj kávovar v optimálnom stave. Od vodných filtrov po čistiace tablety, naše doplnky vám pomáhajú udržiavať dlhovekosť a výkon vášho obľúbeného kávovaru.

Navrhnuté s ohľadom na presnosť a odolnosť, príslušenstvo KitchenAid je vyrobené tak, aby zvýšilo váš kávový zážitok. Bez ohľadu na to, či ste skúsený barista alebo vášnivý milovník kávy doma, naše doplnky vám poskytujú nástroje, ktoré potrebujete na tvorbu kávových kreácií, ktoré sa vyrovnajú vašej obľúbenej kaviarni.

Vylepšte svoju kávovú hru a preskúmajte našu škálu príslušenstva KitchenAid pre kávovary ešte dnes. Zlepšte svoj zážitok z prípravy kávy a užívajte si dokonalú šálku kávy každé ráno, všetko s pohodlím a spoľahlivosťou značky KitchenAid.